Ekorodzice

+ Rozpocznij nowy wątek
zamotana (postów: 90)
63 punktów
2017.09.20 17:31

Zapalenie płuc dziecko 3 lata szpital czy dom

Pilna sprawa nie wiem co robić Gaja ma zapalenie płuc ma 3 lata i zastanawiam się , czy trzymac ją w domu ( mieszkam z synkiem lat 6) czy do szpitala jechać? Doktor kazała mi podjąć decyzje. Na razie jesteśmy w domu, ale jak będzie gorzej mam zadzwonić po skierowanie. Teraz myslę, czy dobrze zrobiłam. Wasze dzieci przechodziły zapalenie płuc?
Więcej wpisów: 5
tomanek (postów: 3)
10 punktów
2015.08.31 11:48

Buciki dla dzieci

W dobie tak wielu producentów obuwia ciężko znaleźć godny polecenia sklep z bucikami, które będą wygodne i solidne w przypadku aktywnych dzieci od 2-6 latek. Na http://www.babystore24.pl znajdziecie wszystko co najlepsze w bucikach dla maluchów.
Więcej wpisów: 2
enigma (postów: 706)
131 punktów 131 punktów
2015.03.07 19:44

6-latek - jakie zajęcia dodatkowe?

Czy posyłacie przedszkolaki na zajęcia dodatkowe /poza przedszkolem/ i - jeśli tak - to na jakie? Moje dziecko chodzi na zajęcia plastyczne raz w tygodniu. Chętnie bym go posłała na jakiś sport - ale trochę się obawiam, że wtedy będzie mieć zbyt mało czasu na zabawę w domu. Myslałam też o dodatkowym angielskim, bo lekcje w przedszkolu nie za bardzo się mu podobają. Ale też nie chcę dziecka przeciążać.
Więcej wpisów: 11
enigma (postów: 706)
131 punktów 131 punktów
2014.05.05 22:58

film o edukacji

Jestem w trakcie szukania odpowiedniej grupy dla mojego 5-latka i mam czarne myśli :/ https://www.youtube.com/watch?v=_uLgYvtwgbY coraz poważniej rozważam edukację domową :/
Więcej wpisów: 11
kogut (postów: 6)
40 punktów
2014.04.16 11:35

Nie bij mnie - kochaj mnie! Akcja MIŚ

Żeby zwrócić uwagę na problem przemocy wobec dzieci, w całej Polsce odbywa się dziś Akcja MIŚ.Misie zostaną symbolicznie zabandażowane, przyczepione do nich zostaną karteczki - fiszki z  hasłem "Nie bij mnie- kochaj mnie!” a następnie rozlokowane w różnych częściach miasta.Bohaterem akcji jest obandażowany pluszowy miś z dołączoną na karteczce prośbą: Nie bij mnie – kochaj mnie!,który ma przypomnieć dorosłym, że dziecko nie jest rzeczą, ani własnością dorosłych, a użyta wobec niego agresja pozostawia głębokie rany, które często pozostają na całe życie. Takie misie znajdziecie 16 kwietnia w dostępnych publicznie miejscach naszego regionu: szkołach, urzędach, szpitalach, przystankach autobusowych. Możecie zabrać je ze sobą, podarować bliskiej osobie. Najważniejsze, żeby przesłanie kampanii "Nie bij mnie – kochaj mnie!” dotarło do jak najszerszej grupy ludzi.A czy do was dotarło?czy jest to dla was ważne?,podzielcie się opiniami na ten temat.
Więcej wpisów: 2
kogut (postów: 6)
40 punktów
2014.04.04 13:07

CYRK.Czy byliście z waszymi dziećmi w cyrku?

Mój synek przyniósł ostatnio ulotkę cyrku ,rozdawaną w zerówce,wielka to dla dzieci atrakcja,pyta stale czy z nim pójdę, nigdy nie byliśmy i nie wiem czy warto zabrać go na to widowisko,a wy byliście i co wy o tym sądzicie?
Więcej wpisów: 17
hetmanka (postów: 222)
40 punktów
2013.11.19 11:36

Pożegnanie Mikołaja

Czy do waszych domów przychodzi jeszcze Mikołaj? Kiedy jest czas się z nim pożegnać ? 5,6 lat? A może lepiej nie zaczynać snuć opowieści o tym Panu?
Więcej wpisów: 11
Mema (postów: 25)
40 punktów
2013.10.12 15:44

pomysł na Dzień Nauczyciela?

Witajcie, czy macie jakiś pomysł na prezent dla nauczycielek w przedszkolu? Najlepiej coś ręcznie robionego. Uwielbiamy nasze Panie i chciałybyśmy im podarować coś od serca, na razie etap zbierania pomysłów, jutro będzie realizacja:). Z góry serdecznie dziekujemy!
Więcej wpisów: 8
mama_Igorka (postów: 391)
52 punktów
2013.07.26 11:06

Farby w sztyfcie PLAYCOLOR

Kupiłam Igorkowi farby w sztyfcie PLAYCOLOR w sklepie www.sklepodrzeczy.com.pl Korzystając z ekoprzewodnikowej zniżki. Miałam kupic hocki, później uzmysłowiłam sobie że mam dużo kartonów po elektornice w domu i może same farby rozwiążą sprawę. Okazało się, że trafiłam w 10. Farby są rewelacyjne nie brudzą, rysują po wszystkim łatwo w rączce się trzymają. Każdy karton się nadaje na małe arcydzieła Po całodziennym malowaniu nadal są i to ledwo zużyte. Polecam wszystkim Postaram się na bloga wrzucić fotorelacje!
Więcej wpisów: 4
hetmanka (postów: 222)
40 punktów
2013.05.06 11:42

Przedszkole językowe

Wiem, że jeszcze trochę czasu jest zanim poślemy małego do przedszkola pewnie za 2 lata dopiero, ale tyle się słyszy o trudności w dobraniu dobrego przedszkola, więc już szukam. Powstało niedawno koło nas przedszkole językowe prywatne. Ceny bardzo wysokie, ale kontakt z językiem trwały i od małego. Babeczki zapewniają, że mają najlepsze metody, ze dziecko nie zorientuje się, jak zacznie mówić... Tylko nie maja ogródka, ani placu zabaw dla dzieci, dieta tez nie powala. Na szczęście swój prowiant można przynieść... Tylko czy warto...
Więcej wpisów: 11
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne