Ekorodzice

tidakeo (postów: 14) Użytkownik portalu
20 punktów
2011.06.25 18:51
Staram się ich rozdzielać, ale są jak magnesy, jak tylko się odwrócę to oni już razem, krzywdy małemu nasz kotek nie robi, ale trochę boję się o sierść w buzi dziecka. Jakieś rady?
mamalka (postów: 185) Użytkownik portalu
23 punktów
2011.06.25 23:05
Żeby tylko KOTletów z tego nie było ;) A może synek zaczyna ząbkować właśnie? Akurat w okolicach 5 miesiąca z tego co pamiętam mogą się pierwsze ząbki wyzynać a wcześniej rewolucja w dziąsłach może się więc tworzyć. Kup mu gryzak wtedy dobry albo stare metody typu piętka chleba, marchewka z lodówki. Ale w przypadku tych drugich istnieje ryzyko połknięcia kawałka i zakrztuszenia się więc trzeba być przy maluszku gdy sobie próbuje ulżyć.
enigma (postów: 706) Użytkownik portalu
131 punktów 131 punktów
2011.06.25 23:11
Chodzi Ci o to, czy kot powinien być z dzieckiem? Czy chodzi tylko o "przeżuwanie" kota?


spodziewaj się niespodziewanego
tidakeo (postów: 14) Użytkownik portalu
20 punktów
2011.06.26 07:32
Nie wiem czy to ząbkowanie, bo Michałek gryzie wszystko odkąd zaczął trafiać rączkami do buzi, ale kota je z zapamiętaniem wręcz niezwykłym, gryzaczek (mamy) idzie wtedy w kąt, a małe łapki sięgają po ucho, ogon, czy luźne futerko i oczywiście ciągnie to do buzi. Na szczęście nie zawsze się udaje wepchać do małej paszczy upragniony kawałek zwierzątka, ale i tak muszę potem wyjmować z buzi malca kocie włoski. Spanie z nosem w kocim futrze też uskuteczniali, ale na to znalazłam sposób, bo kot jest mądry i szybko zrozumiał, że do łóżeczka małego nie wolno mu wchodzić. Teraz podjęłam próby wyczesywania z kota nadmiaru futra, problemu nie rozwiąże, ale może trochę ograniczy ilość sierści. Koty mam trzy i dwa pozostałe mądrze trzymają dystans, a między Michałkiem i Frankiem prawdziwe uczucie. Kot powinien być z dzieckiem, chodzi tylko o przeżuwanie.
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
tidakeo (postów: 14) Użytkownik portalu
20 punktów
2011.06.26 19:20
:) Mam nadzieję, że mój synek nie będzie tak wnerwiający.
choroba-na-smierc (postów: 310) Użytkownik portalu
44 punktów
2011.06.27 10:55
W sumie mu się nie dziwię. Od kilku dni jak wchodzę na forum, mam ochotę gryźć biurko. 
Naturalne kosmetyki www.gaj-oliwny.pl: mydło aleppo, czarne mydło savon noir, masło shea, olejek migdałowy, olej nigella i cała reszta dóbr.
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne