Ekorodzice

zeberka (postów: 166) Użytkownik portalu
41 punktów
2014.05.11 19:06
Hej kochani w co bawicie się z dziećmi w domu? Znacie jakieś ciekawe zabawy dla dzieci, w które można się bawić w domu nie rujnujące budżetu i po których mieszkanie nie będzie wyglądać jak po przejściu tornado?
nadu (postów: 93) Użytkownik portalu
44 punktów
2014.06.19 12:27
Ja wychodzę z założenia, że dziecko do zabawy ma inne dzieci, a nie dorosłych. Oni są od opiekowania się dzieckiem, zapewnienia bytu i poczucia bezpieczeństwa. W domu synek robi to co ja - pomaga gotować, zawsze dostaje garnek, makarony i miseczki które może przesypywać. Pomaga wstawić pranie, i wywiesić, jaki jest dumny jak mi pranie podaje a ja wieszam :D Ma nawet swoją szufelkę gdy zamiatamy, i ściereczkę od kurzy. Nie trzeba wcale siedzieć z dzieckiem na dywanie i wymyślać zabawy, by fajnie spędzić czas. 
www.facebook.pl/nadupieluszki > ekologiczne pieluszki wielorazowe :)
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
paulina_woj (postów: 1) Użytkownik portalu
10 punktów
2014.10.26 23:49
Drodzy Rodzice.
Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - który w  kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

Nasze założenie było proste -  wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
 Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu  ?


Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl
alinak (postów: 57) Użytkownik portalu
20 punktów
2014.11.20 13:45
Małe dzieci bardzo łatwo zająć czymkolwiek, jak maja już kilka lat więcej często zaczynają się nudzić, my ostatnio aby odciągnąć je trochę od komputera, zachwieliśmy więcej czytać, ba nawet zaprenumerowaliśmy jakieś czasopisma dla dzieci, więcej tez gramy w różne planszówki.
marcelinka (postów: 65) Użytkownik portalu
20 punktów
2014.11.24 16:04
ak do trzeciej klasy, to spoko, ale od czwartej zacyzna się problem w moim odczuciu ;) My też gramy, zwłaszcza teraz jak tak już zimno, to w weekend wyjdziemy raz na spacer czy do kina, a potem gramy. Kupiłam tez małej dwie gry, zeby graął sama - szachy solo i coś na wzór sudoku tlyko z kolorowymi kształtami ;) alinak a co prenumerujesz? 
alinak (postów: 57) Użytkownik portalu
20 punktów
2014.11.24 17:07
Marcelinko zaprenumerowaliśmy National Geographic Odkrywca, bardzo fajne  czasopismo nie tylko edukacyjne, są piękne zdjęcia i po angielsku są teksty, także podwójna korzyść.
Ostatnia zmiana: 2014.11.24 17:07
melani (postów: 1) Użytkownik portalu
10 punktów
2015.01.09 15:02
ojć mam naprawdę fajną propozycję dla Was! a mianowicie www.bajkotwory.pl, stronka (a jednocześnie aplikacja na tablety), która umożliwia Waszym pociechom tworzenie własnych bajek. Naprawdę rozwija kreatywność i Twoje dziecko może zrobić coś co może rozbudzić jego fascynacje :)
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne