Ekorodzice

superbabcia (postów: 96) Użytkownik portalu
32 punktów
2017.11.14 20:18
Kochane Mamy, wiem że temat kataru był już wielokrotnie poruszany i przeczytałam wszystkie dyskusje ale mimo wszystko chciałam się Was poradzić. Wiele razy widziałam że polecacie Katarek do czyszczenia noska. Przyznam, że mam trochę opory żeby go użyć, przeraża mnie to podłączanie do odkurzacza. Jak Wasze maluszki to znoszą? Mój wnuk ma 10 tygodni i katar. Niestety czyszczenia gruszka nie znosi, okropnie krzyczy. Czy Katarek jest lepszy?
zeberka (postów: 166) Użytkownik portalu
41 punktów
2017.11.23 17:37
Ja bardzo sie balam, musisz wypróbować na sobie, nic nie boli, nic nie czujesz, po prostu rewelacja. U mnie Cyprian jak był mały sam pokazywał katarek jak miał duży katar. Chyba żadne dziecko go nie lubi,ale szybko sprawnie i bez płaczu można poradzić sobie z katarem u dziecka nie smarkającego samodzielnie.
wesoly_romek (postów: 123) Użytkownik portalu
20 punktów
2018.04.21 12:07
Mam wrażenie, że młodszy Rafałek jest oporny na katarek, słychać, że nos ma zapchany, wlewam mu litry wody morskiej, cały czas inhalujemy mucosolvanem,  ale mimo to nic z nosa nie wychodzi, a jak kichnie, to glut do pasa... Dodam, że tym samym katarkiem odciągałem katar starszemu i działało.
Tata 19 letniej Sylwi i 7 letniego Franka i 7 miesięcznego Rafałka
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne