Ekorodzice

gagasia (postów: 44) Użytkownik portalu
20 punktów
2013.09.05 06:53
W poprzednim watku pisalam o niespokojnym snie syna. Dodatkowo w ciagu dnia jest strasznie ruchliwy i nerwowy. Przekreca sie na brzuch,polezy chwile i placze,bo nie umie na plecy.zachowuje sie jakby chcial raczkowac,ale mu nie wychodzi wiec histeria.nawet jak go karmie to rece i nogi pracuja. Po prostu on rzadko lezy spokojnie.czy jest sie czym martwic?
madzioch (postów: 173) Użytkownik portalu
40 punktów
2013.09.09 13:57
oczywiście przedstaw swój problem pediatrze, on rozwieje wszelkie wątpliwości. ale z tego co piszesz to wygląda mi na zdrowo rozwijające się dziecko, które odkrywa czym są ręce i nogi i bawi się nimi, poza tym w czasie , gdy dziecko uczy się odwracać z brzucha na plecy i odwrotnie, to czesto jest nerwowe, gdy mu to nie wychodzi, to całkiem naturalne, chciałoby, a nie wychodzi mu i się złości:), dopuki nie nauczy się tego dobrze, to będzie jęczeć, żebyś mu pomogła, oczywiście lepiej jak sam będzie walczył:). Moja pierwsza córka zawsze machała nogami podczas karmienia, jak już nauczyła się to robić, albo ciągnęła się za ucho, albo...śpiewała,mój pediatra się śmiał, że po prostu ruchliwe dziecko. i faktycznie, teraz ma ponad trzy lata i kopie piłkę lepiej niż koledzy. a jeszcze piszesz że próbuje jakby raczkować, więc być może niedługo zacznie pełzać, niektóre dzieci pełzają już w piątym miesiącu.
nadu (postów: 93) Użytkownik portalu
44 punktów
2013.09.12 15:21
Po prostu Twoje dziecko rośnie i ma skoki rozwojowe :)
www.facebook.pl/nadupieluszki > ekologiczne pieluszki wielorazowe :)
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne