Ekorodzice

zeberka (postów: 166) Użytkownik portalu
41 punktów
2010.07.27 12:19
Kupiłam ostatnio Cypriankowi nowe markowe ciuchy na ebayu ze Stanów, ale on nie chce ich nosić... Upodobał sobie sprane różowe ciuchy po starszej kuzynce, która przyjechała do nas na wakacje i muszę go gonić, żeby je ściągnął... Już nie mam pojęcia co mam z nim robić... najpierw bije ludzi, teraz przebiera się w różowe łaszki, czy powinnam się niepokoić, czy to normalne? Też tak miałyście?
hkama (postów: 197) Użytkownik portalu
52 punktów
2010.08.05 22:26
Ale poważnie pytasz o te różowe ciuszki? Ja nie widzę w tym nic zdrożnego, mój też ma dni, ze chodziłby np. cały czas w piżamie, ale ubrudzonych ciuszkach. Co mu się stanie, jeżeli czasami na to pozwolę, nic, najwyżej sąsiedzi powiedzą, że nie dbam o dziecko.

W jakim wieku jest Twoje dziecko ? Bicie nie bierze się samo z siebie, zawsze jest jakaś przyczyna.

Zapytaj się dziecku dlaczego nie chce tych ciuszków, które Ty kupiłaś, dzieci nie przywiazują wagi do marki a do wygody. Być może jak dziecko ubierałaś w te markowe ciuszki to później nie mogło nic robić, aby nie ubrudzić, bo mama będzie krzyczeć i to jest powód tej niechęci, albo sa sztywne, ciasne, niewygodne, czy np. uwielbia kuzynkę i dlatego tak chętnie nosi portki po niej.
emi_grzy (postów: 2) Użytkownik portalu
10 punktów
2011.01.26 08:58
Moja Kinga też jak sobie upatrzy jakiś konkretny ciuszek to by chciała tylko w nim chodzić ale staram się śmiechem i zabawą przekonać ją do nałożenia czegoś innego np. poprzez zabawę najpierw ubieram lalkę w te ubranka mówię że świetnie wygląda a potem ona sama chce ubrać te ubranka. 
celestynka (postów: 180) Użytkownik portalu
68 punktów
2011.01.26 10:29
Dobrze jest tez dać dziecku kilka ubranek do wyboru, wtedy czuje się ono bardziej dowartościowane, bo wybór należy do niego.
aneczek (postów: 11) Użytkownik portalu
32 punktów
2011.05.04 16:35
ój problem polega na tym, ze córka woli chodzić nago niż ubrać cokolwiek.. a nawet jak juz uda mi się ja ubrać potrafi się z marszu rozebrać...
aneczek http://vikisiezna.blogspot.com/
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne