Ekorodzice

mariana (postów: 3) Użytkownik portalu
20 punktów
2013.03.27 15:02
witam wszystkich, ja obecnie przymierzam się do zakupu samochodu rodzinnego, który będzie nam służył przez wiele lat, samochodu którym pojedziemy na wspólne wakacje. Zastanawiam sie nad marką [url=http://www.ursyncar.pl/page,gal,id,38,show,all,kategoria,SAMOCHODY_OSOBOWE_FORD.html]Ford[/url]. Ford tutaj stawia na nowe technologie jak i bezpieczeństwo, co myslicie?
inzynierka (postów: 218) Użytkownik portalu
43 punktów
2013.03.28 08:16
Wszystko zależy od tego ile Was jest, jak używacie samochodu (odległości, częstotliwość) i jakimi funduszami dysponujecie. Wśród moich znajomych wielodzietnych królują rodzinne typu ford galaxy, seat alhamra i WV Sharan w zasadzie różnią się "ubiorem". Docelowo, wygodniejsze są  chrysler voyager. Są tacy co marzą po cichu o toyota verso. Ja tam marzę o tanim, hipisowskim busie w który wmontowałabym kanapę, zasłonki i spadochron i zjeździlibyśmy najpierw Europę, potem Azję.
www.inzynierka.pl
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne