Ekorodzice

Admin (postów: 91) Użytkownik portalu
34596 punktów 34596 punktów 34596 punktów 34596 punktów 34596 punktów 34596 punktów
2011.05.05 12:48
Czy i Wasze maluchy z niecierpliwością czekają na Dzień Dziecka? A Wy głowicie się nad tym, jaki prezent będzie najlepszy? Nadchodzimy z pomocą! Mamy do rozdania aż dziesięć edukacyjnych zabawek, które bawią i uczą jednocześnie. Zobaczcie, jak walczyć o nagrody!
zamotana (postów: 90) Użytkownik portalu
63 punktów
2011.05.16 14:59

Zestaw do samodzielnego wykonania BATERII EKOLOGICZNEJ ,do którego wymagany jest nadzór osoby dorosłej (zresztą jak do każdego z tej wspaniałej serii, ale i bez tego warunku nie dałbym się odgonić od zabawy z tym pakietem), to nasz faworyt!   Mój synek i ja, zrobimy baterię "z czego się da"!     Nie będzie musiał  bawić się  w samotności,   a na "wielkie odpalenie" żarówki, zaprosimy wielu gości!   Później zaczniemy napędzać zegary. Nie będzie w okolicy drugiej takiej pary!   Na koniec uruchomimy niesamowite sygnały dźwiękowe i tak nasze zwykłe niegdyś zabawy,   staną się przebojowe!Ciekawy ten wierszyk;dAle fajnie jest, ale fajnie jest, ale FAJNIE JEST!
mama_na_obcasach (postów: 50) Użytkownik portalu
40 punktów
2011.05.17 12:51
MY z naszą trójką stawiamy na FILTR WODNY. Podczas mycia zębów zakręcamy wodę. Ograniczamy kąpiele na rzecz szybkiego prysznicowania:) No i w temacie wody czujemy się jak ryby w wodzie. 
agata326 (postów: 1) Użytkownik portalu
10 punktów
2011.05.19 09:30
 Mój synek zdecydowanie wybrałby zestaw do samodzielnego wykonania STACJI METEOROLOGICZNEJ.Dlaczego? Bo mój Tomuś  jak prawdziwy mężczyzna mówi, że jak będzie dorosły to tak będzie pzrewidywał pogodę, żebym zawsze wiedziała jak się ubrać i wzięła parasol wtedy jak pada, żeby mnie nigdy nie zmoczył deszcz(jak to często bywa!).A wiadomo, że pogoda podawana w TV często jest zupełnie nieprawdziwa i czasami kierując się tymi prognozami jestem chora, a mój synek bardzo sie wtedy o mnie  martwi....
mama_na_obcasach (postów: 50) Użytkownik portalu
40 punktów
2011.05.19 10:01
 Mój synek zdecydowanie wybrałby zestaw do samodzielnego wykonania STACJI METEOROLOGICZNEJ.Dlaczego? Bo mój Tomuś  jak prawdziwy mężczyzna mówi, że jak będzie dorosły to tak będzie pzrewidywał pogodę, żebym zawsze wiedziała jak się ubrać i wzięła parasol wtedy jak pada, żeby mnie nigdy nie zmoczył deszcz(jak to często bywa!).A wiadomo, że pogoda podawana w TV często jest zupełnie nieprawdziwa i czasami kierując się tymi prognozami jestem chora, a mój synek bardzo sie wtedy o mnie  martwi....


Taki mały mężczyzna to skarb:)
Cottien (postów: 1) Użytkownik portalu
20 punktów
2011.05.20 12:41
Fenomenalne w zabawkach Green Science jest to, że sama z chęcią bym się nimi bawiła, a już od dawna nie mam 12 lat ;). Najbardziej do gustu przypada chyba RoboInsekt z Puszki - świetny przykład dla dziecka, uczy Recyklingu i pokazuje, że z pozoru zwykły śmieć może przeobrazić się w piękne dzieło sztuki! Poza tym jest idealny dla dużego chłopca - zamiłowanego majsterkowicza, który lubi pobawić się instalacjami elektrycznymi, pogrzebać w kablach, czy pomajstrować trochę ;).
Ja w dzieciństwie rozkładałam stare telefony, moje rodzeństwo - składa Robo-muchę :D.
wielodzietna (postów: 332) Użytkownik portalu
310 punktów 310 punktów 310 punktów 310 punktów
2011.05.20 12:47
Wszystkie zabawki są cudne, ale najfajniejsza jest chyba elektrownia wiatrowa i eko zegar. Można w łatwy sposób wyjasnic dzieciom jak w naturalny sposób pozyskać energię. Gratuluje nagrody!
hetmanka (postów: 222) Użytkownik portalu
40 punktów
2011.05.21 17:00
Zdecydowanie naszym faworytem jest filtr wodny z racji fachu partnera( jest z zawodu hydrologiem:D) 
kinku (postów: 6) Użytkownik portalu
25 punktów
2011.05.21 19:39
Wszystkie zestawy z serii Green Science są fascynujące i najchętniej wypróbowałabym wszystkie na raz ale moja córka orzekła że najfajniejszy jest FILTR WODNY . W sumie było to do przewidzenia bo Kinga eksperymentuje z wodą od najmłodszych lat :) Śmiejemy się że jak jest za cicho w domu to na pewno młoda jest w łazience i coś przelewa, rozlewa, myje lub pierze. To samo na dworzu -nie przepuści najmniejszej kałuży. Niestety przy tym nie do końca rozumie że wodę należ szanować więc  wspólna zabawa z Filtrem byłaby świetną okazją do nauki. Kto wie może z dziecięcej fascynacji wodą wyrośnie przyszła Pani hydrolog :)
jorunn2010 (postów: 2) Użytkownik portalu
20 punktów
2011.05.22 09:12
Najbardziej nam się spodobał filtr wodny! Mój synek nie chce się przekonać do picia wody, bardziej lubi soczki i napoje. Gdyby jednak miał własny filtr, poznał zasady uzdatniania wody, na pewno chętnie by wypił też życiodajny płyn. Na pewno byśmy często eksperymentowali z wodą; wszak jest to główny składnik naszego organizmu, a także naszej planety!
niechcemisie (postów: 1) Użytkownik portalu
20 punktów
2011.05.23 11:10

Stacja Meteo. W zasadzie wszystkie te zabawki są kapitalne, ale myślę, że własna stacja meteorologiczna zainteresuje większe grono osób, dzięki czemu dziecko będzie się mogło nią bawić wraz z rówieśnikami, a także wykorzystać podczas zajęć na kółku przyrodniczym. Na wakacje zawsze jeździmy w góry - swietnie byłoby poprowadzić obserwacje i zapisywać je w zeszycie, aby później porównać klimat miasta, w którym mieszkamy z górskim. To byłoby dla dziecka ciekawym doświadczeniem uczącym go skrupulatności (regularne zapisywanie odczytów) oraz wyciągania wniosków (podsumowanie i porównanie notatek z miasta i z gór).

Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne