Ekorodzice

ola_o_ekomamach (postów: 1) Użytkownik portalu
10 punktów
2013.11.24 18:20
Drogie ekomamy,
Jestem studentką V roku socjologii na UW. Zdecydowałam się napisać pracę magisterską zgłębiającą temat macierzyństwa w duchu ekologii. Teraz czas poprzeć opisaną już teorię odrobiną empirii i tutaj pojawia się moja prośba, apel do wszystkich Pań określających siebie mianem eko-mam (z przyczyn logistycznych - mieszkających w Warszawie), które zechciałyby pomóc mi w realizacji badania. Przybierze ono formę wywiadu indywidualnego. Rozmowa jest anonimowa, zaś wszelkie informacje, uzyskane za jej pośrednictwem posłużą wyłącznie jako treść pracy, przyczyniając się interpretacji zjawiska eko-macierzyństwa na polskim gruncie. Ponadto, już po realizacji wywiadów, każda z uczestniczek rozmowy będzie miała, w razie zainteresowania wgląd w uzyskane wyniki. Jeśli któraś z Pań zechciałaby wziąć udział w badaniu to proszę o prywatną wiadomość. Dziękuję. Ola Felczak.
Mema (postów: 25) Użytkownik portalu
40 punktów
2013.11.25 23:51
o czy dokłądnie jest praca? tzn. co dokładnie badasz?
ola_o_ekomamach (postów: 1) Użytkownik portalu
10 punktów
2013.11.26 14:16
Interesuje mnie głównie społeczne konstruowanie znaczenia eko-macierzyństwa i procesu (jeśli taki istnieje) stawania się eko-mamą przez same badane. Na tym etapie nie chciałabym udzielić więcej informacji, bo mogłoby to wpłynąć na wyniki. Tak jak pisałam, badanie będzie miało formę indywidualnego (max. 30 minut)  wywiadu. Wybrałam ten temat, bo sądzę, że ma bardzo duże walory poznawcze i dlatego, że do tej pory nie powstało chyba jeszcze na ten temat dużo prac. 
Ostatnia zmiana: 2013.11.26 14:18
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne