Ekorodzice

zuzanna27 (postów: 0) Użytkownik portalu
10 punktów
2017.11.07 09:55
Planujemy z mężem jechać na dłuższy weekend wraz z nasza Zosią ... mieszkamy w Przemyślu .. i chcielibyśmy hotel (terenie Podkarpacia) l, w którym Zosia przede wszystkim nie będzie się nudzić.. istnieją takie hotele ktore oferują atrakcje dla dzieci? nie ukrywajmy sie ale w listopadzie pogoda nie rozpieszcza.. nie chcemy aby Zosia sie nudziła.. Co polecacie? Utkwił tam w głowie jakiś hotel? Proszę o odpowiedz
superbabcia (postów: 96) Użytkownik portalu
32 punktów
2017.11.14 20:16
Tylko Podkarpacie?  Ten w Bieszczadach gdzie Wałęsę więziono Arłamów jest niezły. Byliśmy tam w tym roku. Dużo artakcji. Poza zsezonem atrakcyjne ceny.
iwona89 (postów: 28) Użytkownik portalu
20 punktów
2017.11.21 14:20
Gdybyście kiedyś planowali dalszy wyjazd, to polecam biuro SolTur do Lwowa. Ja poczekałam, aż moje dzieci będą większe (8 i 12) żeby zrozumiały, gdzie się znajdowaliśmy. Przyznam, że wzruszam się, nawet teraz na wspomnienie pewnych miejsc, jak cmentarz Orląt Lwowskich. Moim zdaniem miejsce obowiązkowe do zobaczenia i pokazania dzieciom.
[url]http://www.lajkonik-pik.pl/pl/napoje] Kawa kraków[/url] - Kawa, owa odtrutka wina, popędza wyobraźnię i usuwa w ten sposób ból głowy i troski, nie zachowując ich, jak tamten trunek, na dzień następny.
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne