Ekorodzice

gregona (postów: 309) Użytkownik portalu
331 punktów 331 punktów 331 punktów 331 punktów
2012.01.30 13:09
W sobotę miałam okazję pojawić się na wykładzie tej kobiety. To o czym mówiła nie była dla mnie nowością, ale widać po tłumie osób przybyłych na wykład (bo nie tylko kobiet, ale i mężczyzn) jej podejście zyskuje zwolenników. Jak można przeczytać na jej stronie "Holistyczna ginekologia traktuje kobiety jako integralną całość, a nie zbiór organów, wymagających wyłącznie specjalistycznej wiedzy". http://www.preetigin.pl/ Odnosi się wrażenie, że kobieta ma niezwykłą siłę w sobie, znam osobiście kobiety, którym pomogła. Tak na prawdę robi to, na co na co dzień my nie mamy czasu - słucha naszych ciał, zagłębia się w duszę i w nasze myśli, to tam znajdujemy odpowiedź na przyczynę naszych dolegliwości. Jeśli ktoś będzie miał okazję posłuchać jej na żywo to gorąco namawiam, poza tym napisała wiele książek, osobiście przeglądałam tylko tą odnośnie diety kobiet w ciąży.
choroba-na-smierc (postów: 310) Użytkownik portalu
44 punktów
2012.01.31 13:23
czytałam "odkrywam macierzyństwo" i czytam wszelkie feletony Agrawal, jakie wpadną mi w ręce ;) Bardzo podoba mi się jej podejście do kobiecości. 
Naturalne kosmetyki www.gaj-oliwny.pl: mydło aleppo, czarne mydło savon noir, masło shea, olejek migdałowy, olej nigella i cała reszta dóbr.
daszka (postów: 200) Użytkownik portalu
40 punktów
2012.02.03 14:55

Żałuję, ze nie odkryłam wcześniej dr Agrawal. Czytałą parę jej artukułów dot. ciązy i porodu, ale niestety było juz a późno, moje porody były za bardzo "medyczne", za mało było wiary w moje siły i oba skończyły się cesarką.

Muszę mojej mamie kupić książkę o menopauzie  "Siła jest w Tobie. Zdrowie ciała, emocji i ducha w drugiej połowie życia". Sama też przeczytam i za nascie latek będzie jak znalazł ;)

Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne