Ekorodzice

zamotana (postów: 90) Użytkownik portalu
63 punktów
2011.05.16 15:15
Jestem ciekawa, czy często korzystacie z forum szukając informacji stricte dla rodziców? Które fora warto odwiedzić waszym zdaniem?
gregona (postów: 309) Użytkownik portalu
331 punktów 331 punktów 331 punktów 331 punktów
2011.05.16 22:56
Jestem ciekawa, czy często korzystacie z forum szukając informacji stricte dla rodziców? Które fora warto odwiedzić waszym zdaniem?


"Googlając" czasem przekieruje mnie na jakieś inne forum, ale zawsze czuje się tam obco  ;] Nie dlatego, że mam uprzedzenia, tylko dlatego, że odnoszę wrażenie, że piszące tam osoby niekiedy mają interes w tym, że piszą to co piszą lub piszą, żeby coś napisać, niekoniecznie w temacie.
A z Wami to mi tutaj tak rodzinnie :) I nie wyczuwa się wymuszonej "przyjacielskości" tylko prawdziwe zainteresowanie. Więc zamotana jeśli szukasz czegoś to po prostu pisz, jest tutaj tyle doświadczonych rodziców, że na pewno ktoś odpowie na nurtujące Cię pytania :)
mama_na_obcasach (postów: 50) Użytkownik portalu
40 punktów
2011.05.17 12:55
Raczej nie należę do mam udzielających się na forum. Nawet na ekorodziach czytam wszystkie posty, a w sumie bardzo rzadko zabieram głos. Ale tak jak gregona, czuję się tu jak u siebie.
HAART (postów: 395) Użytkownik portalu
226 punktów 226 punktów 226 punktów
2011.05.18 15:49
mam fajną grupe mam na wizazu. Znamy sie od początku ciąży :) czyli dłuuuuugo :)
W tej chwili funkcjonuje to jako prywatny klub bo znamy sie juz dobrze i często piszemy o intymnych prywatnych sprawach. W zamkniętym klubie dziewczyny bardziej sie otwierają i np. pokazują zdjęcia.

Musze jednak przyznać, że jest tam mało eko rodziców :(  i  czasem jestem osamotniona w swoich sądach

Mój KREATYWNY BLOG www.haart.pl
Renata.Ch. (postów: 381) Użytkownik portalu
60 punktów
2011.07.04 13:19
Ja lubię babyonline, mamacafe, bardzo miła atmosfera i niektóre dziewczyny znam już kilka dobrych lat. Naprawdę sporo wątków o najróżniejszych tematach (ekologia też :) dla mam z brzuszkami i tych wychowujących już maluchy. Poza tym polki.pl- coś bardziej dla kobiet z klasą- porady ciuchowe, makijażowe itp.
Ekomamusia nastolatki i dwuletniej dziewczynki Mój blog: http://www.ekorodzice.pl/blogi1570,inne-notki.html
gocha (postów: 2) Użytkownik portalu
10 punktów
2011.08.30 13:48
Hej,

Polecam wam portal szwendobylscy.pl

Bardzo fajna stronka jeśli chcecie się gdzieś wybrać ze swoimi maluchami.Ciekawe miejsca i sprawdzone atrakcje dla dzieci. No i jeśli się przystąpi do klubu to są rabaty w wielu miejscach :)

Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne