Ekorodzice

alinak (postów: 57) Użytkownik portalu
20 punktów
2014.12.22 16:38
No właśnie jak to jest, czy wracacie jeszcze do zakurzonych gitar, albo schowanych na strychu sztalug, czy "zaszufladkowanych" rękopisów itp. Co z młodzieńczymi pasjami (pomiędzy obowiązkami rodzicielskimi)?
marcelinka (postów: 65) Użytkownik portalu
20 punktów
2015.02.19 12:16
alinak- chcemy na to iść. :)
A moja gitara - i to elektryczna została kiedyś pożyczona i już nieoddana. :P Teraz aktywność twórcza ogranicza się do upieczenia nowego ciasta. :) Co jest niby okropne, ale mi to przynosi czasem satysfakcje. I jeszcze mam nadzieje wrócić do pisania - też do szuflady, wierszy. 


Na filmie byłam - zaskakujacy - śmieszny, dorbze zmontowany, widać amatorstwo anturszczyków, ale oni są sobą, więc wszystko gitara. Polecam tym bardziej jak słyszę o ilosci widzów na Greyu, smutne, ze szajs, który wysmiewa polski film ma się u nas tak śweintie, cóż... Najlepszy dowód na to, że to, co w polskim gównie, to sama prawda :P Chłopaki w filmie niby nie osiagają tego, co chcieli, ale jednak z wyboru i co najważniejsze robie to, co kochają. 
Ale wracając jeszcze do marzeń - wiersze do szuflady dobry sposób na wyciszenie chyba.  W ogóle przypomniałam sobie, ze też marzyłam o byciu mamą! Tak serio! I tu się spęlniło, tlyko brakuje jeszcze zagranicznych wakacji i własnego mieszkania. 
alinak (postów: 57) Użytkownik portalu
20 punktów
2015.02.19 14:55
HA, coś w tym jest cudze chwalicie swego nie znacie, lub  nie doceniacie... (mam tu na myśli filmy - a Polskie gówno to naprawdę dobry obraz) a na tego szarego to na pewno nie pójdę nie mam czasu, bo moje potrójne marzenie  (czyli dzieci) ma go od mamy bardzo mało ostatnio, to już wolę z nimi na jakąś bajkę, albo nawet nic nie robić, co ostatnio tez jest marzeniem ;-)
Ostatnia zmiana: 2015.02.19 14:56
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne