Ekorodzice

nadu (postów: 93) Użytkownik portalu
44 punktów
2014.06.19 12:33
Hej, jestem w dość dziwnej sytuacji - kiedy synek był malutki rozstaliśmy się z jego tatą. Poznałam nowego mężczyznę, i zamieszkaliśmy razem. Synek go uwielbia, i z wzajemnością, świetnie się razem dogadujemy. Jednak coraz częściej mówi do niego "Tata". Sama nie wiem co o tym sądzić, szczególnie, że ma tatę biologicznego, z którym ma kontakt (z raz w tygodniu). Mój nowy partner powiedział wprost, że nie ma nic przeciwko takiemu nazywaniu, i że postara się mojego synka wychować najlepiej jak potrafi.
Uważacie, że to jest ok, czy jednak powinnam ciągle synka poprawiać, i prosić by mówił mu po imieniu? Sama nie wiem co o tym myśleć.
choroba-na-smierc (postów: 310) Użytkownik portalu
44 punktów
2014.06.19 20:59
Nadu, chyba nie potrzebnie myślisz w kategoriach "problemu" o czymś, co problemem moim zdaniem nie jest :) Jeśli jako samotna mama masz partnera, którego Twoje dziecko kocha i który chce partycypować w wychowaniu Twojego dziecka, to tylko gratulować :*
Ciesz się z tego, co masz i nie zastanawiaj się czy to ok, bo wygląda na to, że jest jak najbardziej ok :*
Naturalne kosmetyki www.gaj-oliwny.pl: mydło aleppo, czarne mydło savon noir, masło shea, olejek migdałowy, olej nigella i cała reszta dóbr.
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne