Ekorodzice

daszka (postów: 200) Użytkownik portalu
40 punktów
2012.04.19 09:34
Otatnio wpadła mi w ręce książka "Leki z Bożej apteki ". Autorzy pronują tzw zioła szwedzkie na wiele dolegliwości. Jak zaczęłam czytać o właściwościach, to okazuje się, że pomagają prawie na wszystko.
Czy ktoś z Was doświadczył na własnej skórze działania tego specyfiku?
Skład w 100 % naturalny i jeśli opis jest wiarygodny, to warto stosować. Tylko pytanie, czy te zioła szwedzkie naprawdę działają, bo zaszkodzić nie powinny...
mamaga (postów: 231) Użytkownik portalu
46 punktów
2012.04.19 16:32
Mój kolega miał problemy skórne. Stosował maści, kremy różnych firm te tańsze i te bardzo drogie z żadnym lub z nieznacznym efektem. I jedynie co mu pomogło to właśnie zioła szwedzkie...
www.plachaart.blogspot.com
alinak (postów: 57) Użytkownik portalu
20 punktów
2017.04.10 15:32
Tego nie znam, a co do poprawy skóry, czy włosów to wolę od wewnątrz jeszcze się wspomagać, od lat np. stosuję Biovital z żelazem i głogiem, ma on witaminy z grupy B, a głóg dodatkowo dobrze robi jeszcze serce. 
marcelinka (postów: 65) Użytkownik portalu
20 punktów
2017.04.14 13:14
Potroiło mi wpis, przepraszam coś mam z kumputerem nie tak :-(To nie komputer, tlyko coś z forum. Ja kupuję Biovital moim rodzicom :)
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
joasiasol (postów: 3) Użytkownik portalu
10 punktów
2017.05.31 19:10
Tego nie znam, a co do poprawy skóry, czy włosów to wolę od wewnątrz jeszcze się wspomagać, od lat np. stosuję Biovital z żelazem i głogiem, ma on witaminy z grupy B, a głóg dodatkowo dobrze robi jeszcze serce. 


Nie wiedziałam, że biovital może pomóc na włosy. Mama pije, ale ona bardziej właśnie na serce i ogóle wzmocnienie organizmu. Chyba będę musiała się zainteresować sprawą :)
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne