Ekorodzice

ADMIN (postów: 688) Administrator portalu
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
choroba-na-smierc (postów: 310) Użytkownik portalu
44 punktów
2011.07.08 14:45
Nie mogę się powstrzymać: http://www.youtube.com/watch?v=160mSMv55_o&feature=feedf ;)
Filmik w temacie - trochę wulgarny i nie całkiem na poważnie, ale polecam.

Nigdy niczym się nie zatrułam, ale to, co potocznie nazywa się zatruciem chyba należy po prostu przeczekać. Z salmonellą czy gronkowcem sprawa ma się inaczej - z tego co się orientuję, wymagają leczenia i nie da się ich całkiem pozbyć z organizmu... Ale to już trzeba omawiać z lekarzem ;)
Idę na spacer, bo już zaspamowałam forum :)
Naturalne kosmetyki www.gaj-oliwny.pl: mydło aleppo, czarne mydło savon noir, masło shea, olejek migdałowy, olej nigella i cała reszta dóbr.
ania (postów: 58) Użytkownik portalu
20 punktów
2011.07.09 22:26
Mnie kiedyś poleciła znajoma lekarka na zatrucia dzieci , te oczywiście mniej groźne, z niewielką biegunką, podawać marchwiankę, czyli ugotowaną marchewkę w niewielkiej ilości wody i zmiksowanej lub rozgniecionej widelcem. Można leciutko posolić. Podawać trzy razy dziennie, najlepiej świeżo gotowaną. AJa ze swojego zatrucia leczyłam się też marchwianką i poskutkowało. Podobno dobra jest też odgazowana pepsi.
karaluszka (postów: 96) Użytkownik portalu
40 punktów
2011.07.13 11:08
Też polecam marchewkę gotowaną i banany, a na biegunkę gęsty kisiel z jagód i oczywiście dużo płynów. Niestety przy silnym zatruciu może nie wystarczyć. Ja raz miałam objawy zatrucia, bez względu na środki zaradcze i leki przez około trzy tygodnie, aż Pani Doktor gdyby jednak stan się przedłużał planowała wysłać mnie do szpitala, ponieważ było to zaraz po powrocie z Tunezji.
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne