Ekorodzice

ekolady (postów: 2) Użytkownik portalu
10 punktów
2011.06.08 14:28
Ostatnio natrafiłam na informacje na temat komputerów cyklu przeznaczonych do antykoncepcji: Ladycomp, Pearly, Babycomp. Mam zamiar zakupić takie urządzenie. Na stronie firmowej urządzanie zapowiadają się idealnie: 99,3 % skuteczności, zero chemii (ingerencji w gospodarkę hormonalną), no i pozytywna opinia Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia związane z tymi komputerami?
Pozdrawiam po raz pierwszy :)
inzynierka (postów: 218) Użytkownik portalu
43 punktów
2011.06.09 10:06
W zeszłym roku zastanawiałam się nad takim sprzętem, ale był to dla mnie zbyt duży wydatek. Poprzestałam na termometrze CITIZEN CT-915 (koszt około 200 zł). To był mój najlepszy, wskazany prezent na dzień kobiet! Cudowne jest to, że rano nie otwieram oczu, dokonuję bezwładnie na półśpiąco lub spiąco pomiaru. Potem już w pełnej świadomości, choćby wieczorem odczytuję jak się sprawy mają.
www.inzynierka.pl
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
mamaga (postów: 231) Użytkownik portalu
46 punktów
2011.06.09 12:19
Dzięki za inspiracje dziewczyny...Ostatnio usilnie myślałam właśnie nad termometrem...a może jeszcze macie jakieś swoje typy...?
www.plachaart.blogspot.com
inzynierka (postów: 218) Użytkownik portalu
43 punktów
2011.06.09 13:25
Urządzenie wydaje się bardzo ciekawe, tylko wymaga chyba systematyczności... Przy moim roztrzepaniu, chyba niestety nie do końca ma rację bytu...

Roztrzepanie to moja cecha rozpoznawcza. A sygnał termometru traktuję jak budzik z hasłem "Uwaga, wyłącz sygnał, żeby nie pobudzić innych, którzy mogliby bardziej skutecznie niż ja zmobilizować Cię do wstania; Grzeczna dziewczynka zaaplikowała czujnik w dziób i może teraz szybko spać, całe 15 min do sygnału prawdziwego budzika lub wędrówki małych domowników na sygnale "Mama!"
Jednym słowem, ten sprzęt pomaga mi zorganizować sobie poranek i często romantyczne popołudnie ;)

www.inzynierka.pl
ekolady (postów: 2) Użytkownik portalu
10 punktów
2011.06.09 23:39
Widzę, że termometr ma też nieocenioną funkcję budzika ;)
Roztrzepanie to MOJA cecha rozpoznawcza, a systematyczność to zło, więc naiwnie jednak spróbuję to zmienić :). Zawsze podziwiałam kobiety łykające pigułki regularnie (oczywiście tylko za regularność...). Na szczęście w tych komputerach limit na wykonanie pomiaru wynosi 6 godzin, więc moje szanse wzrastają... Komputer podobno sam analizuje pomiary i szybko, łopatologicznie pokazuje kolorami światełek (czerwone, żółte, zielone) jaką mamy fazę cyklu. Pamięć wszystkich wykonanych pomiarów, możliwośc wydruku danych, prognoza płodności na kolejne 6 dni, informacje o poczęciu i dacie porodu, albo program do planowania płci dziecka - to chyba jakiś pożyteczny cud techniki ;)
Ja chyba pójdę jednak na droższą łatwiznę ;)

inzynierka (postów: 218) Użytkownik portalu
43 punktów
2011.06.10 08:11
No pewnie! to inwestycja na lata! Jak masz taką możliwość to warto sobie ułatwić życie. Powodzenia!
www.inzynierka.pl
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne