Ekorodzice

agnieszka (postów: 165) Użytkownik portalu
66 punktów
2015.10.09 12:00
Hej ! Właśnie chciałabym od dziś zacząć Aerobiczną szóstkę Weidera. Zaczynałam już kilka razy, ale nie trwało to dłużej niż kilka dni, po prostu jakoś się po jakimś czasie nie chce, staje się nużące. Ale teraz postanowiłam, że wytrwam minimum miesiąc Zaczyna ktoś ze mną?
choroba-na-smierc (postów: 310) Użytkownik portalu
44 punktów
2015.11.09 10:56
Kilka razy robiłam, ale jakoś nie mam ochoty... wolę zachować regularność w innych ćwiczeniach. Widziałam jakąś płytkę DVD joga na płaski brzuch i zastanawiam się nad tym ;)
Naturalne kosmetyki www.gaj-oliwny.pl: mydło aleppo, czarne mydło savon noir, masło shea, olejek migdałowy, olej nigella i cała reszta dóbr.
wesoly_romek (postów: 123) Użytkownik portalu
20 punktów
2016.01.22 13:32
Moja żona mnie namawia, ale nie mogę się przemóc.  Ona ćwiczy z MEL B- Taka murzynka energetyczna. Polecam chodzenie z kijkami i narty. 
Tata 19 letniej Sylwi i 7 letniego Franka i 7 miesięcznego Rafałka
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
Konto użytkownika zostało zablokowane lub skasowane
iwona89 (postów: 28) Użytkownik portalu
20 punktów
2017.05.25 21:59
Moja żona mnie namawia, ale nie mogę się przemóc.  Ona ćwiczy z MEL B- Taka murzynka energetyczna. Polecam chodzenie z kijkami i narty. 


Co to za czasy, że ktoś nie wie, kim jest Mel B :D Poczułam się staro :p Ja też ćwiczę z Mel, ale sama mam za mało dyscypliny i zbyt łatwo rezygnuję z ćwiczeń, dlatego chodzę też na fitness do Akademii Walki, muszę mieć nad sobą kogoś, kto mnie mobilizuje :)
[url]http://www.lajkonik-pik.pl/pl/napoje] Kawa kraków[/url] - Kawa, owa odtrutka wina, popędza wyobraźnię i usuwa w ten sposób ból głowy i troski, nie zachowując ich, jak tamten trunek, na dzień następny.
Gruszka, jabłko, a może klepsydra? Sprawdź swój kształt!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »
Pieluchy wielorazowe podbiły już serca wielu ekomam. O ich zaletach mówi się coraz głośniej i śmielej… W jaki sposób wielorazówki zaskarbiły sobie przychylność rodziców? I dlaczego tradycyjne jednorazówki są zmorą ekologów? Rozwiąż quiz i dowiedz się więcej...
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne