Ekorodzice

Jestem z wami od:2013.03.13 11:27
gala
Ostatnie logowanie: 2013.03.23 12:15
Liczba postów: 13
Moje ulubione: 0

użytkownik portalu

20 punktów
Dodaj do ulubionych »
Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

Mama i jej pomocnik kuchenny w akcji 19 Marzec 2013

Mama i jej pomocnik kuchenny w akcji

Wracam po dwudniowej przerwie spowodowanej brakiem dostępu do internetu z powodów atmosferycznych. Przez jakiś czas nawet prądu nie było U Was też taka zawierucha i śnieg?? Z domu nawet się wychodzić nie chcę więc od rana ja i mój pomocnik kuchenny w osobie syna gotujemy. Mój pomocnik kuchenny w akcji :D Czy wy też gotujecie razem ze swoimi dziećmi? Dla nich to świetna frajda i zabawa.Mój syn mimo iż ma... Przeczytaj całą notkę »
Przepis na ekologiczne bułeczki warkocze 16 Marzec 2013

Przepis na ekologiczne bułeczki warkocze

Jakiś czas temu strasznie nas tu na wsi zasypało i droga do miasta przez kilka dni była nieprzejezdna. W lodówce pustka i brak chleba. Postanowiłam trochę pofantazjować i wyczarowałam bułeczki warkocze posypane makiem i kminkiem z solą. Podobne bułki z kminkiem jadłam w Austrii. Tak wyglądały moje bułeczki po upieczeniu :) Przepis na bułeczki jest prosty i robi je się bardzo szybko. Przepis na bułeczki... Przeczytaj całą notkę »
Dziecko i zwierzęta 14 Marzec 2013

Dziecko i zwierzęta

Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o roli zwierząt na wychowanie i rozwój dziecka. Moje dziecko od samego początku wychowuje się przy zwierzętach. Od zawsze w domu u rodziców był pies. Gdy przeprowadziłam się na wieś to marzyłam o psu dla dziecka. Moje życzenie spełniło się szybko, bo będąc z małym na spacerze w lesie znaleźliśmy porzuconego szczeniaka. Nazwaliśmy go Fafik. Biedaczek nie jadł jeszcze samodzielnie więc został... Przeczytaj całą notkę »
Mama w kaloszach-czyli z miasta na wieś. 13 Marzec 2013

Mama w kaloszach-czyli z miasta na wieś.

Kilka słów o mnie. Skąd pomysł na bloga i jego nazwę. Otóż po tułaczce po Austrii i Niemczech wraz z mężem postanowiliśmy wrócić do Polski. Ja byłam niezadowolona z tej decyzji, chciałam zostać w Niemczech i tam urodzić dziecko ponieważ byłam wtedy w 6 miesiącu ciąży. Ale stanęło na planach męża i chcieliśmy żeby syn wychowywał się w Polsce. Pod koniec ciąży wróciłam do Polski i tymczasowo zamieszkałam... Przeczytaj całą notkę »