Ekorodzice

Czyszczenie klawiatury

Autor: Redakcja EKORODZICE.PL 2010.03.28, 22:40
fot. www.sxc.hu
Nie masz pojęcia, jak wyczyścić klawiaturę od komputera? Przeczytaj naszą poradę, a brud, kurz i okruchy pomiędzy klawiszami nie będą Cię już nękać! Utnij kawałek taśmy klejącej i delikatnie zegnij go wzdłuż na pół tak, aby klejąca strona znajdowała się na wierzchu. Następnie przesuwaj taśmę między klawiszami, zbierając drobinki i tłuste ślady. W razie potrzeby wycinaj nowe kawałki i postępuj tak samo. Nie zapomnij o odłączeniu klawiatury od komputera przed rozpoczęciem czyszczenia!

Tagi: klawiszami   kurz   pomiędzy  

Przeczytaj także:

12 typów kobiecej sylwetki – lizak

12 typów kobiecej sylwetki – lizak

Rady dla lizaków! Wszelkie bufki, marszczenia na ramionach i dekolty w kształcie karo są wprost stworzone dla Ciebie. Zainwestuj w spodnie dzwony, jak również spódnice rozszerzające się ku dołowi. W ten sposób zachowasz proporce między dużym... więcej »
Usuwanie plam z moczu

Usuwanie plam z moczu

To, że plamy z moczu mają nieprzyjemny zapach, wiedzą wszyscy. Natomiast jak się ich pozbyć – już nie. Tego typu zabrudzenia trzeba usuwać za pomocą ściereczki zamoczonej w wodzie z rozpuszczoną sodą. Resztki plamy ścieramy sokiem z cytryny,... więcej »
Co zrobić z resztką wina?

Co zrobić z resztką wina?

Goście pożegnali się i wyszli, a w butelce zostało jeszcze trochę wina? Jeśli nie masz już ochoty na wykwintny trunek, nie wylewaj go ani nie zostawiaj otwartej butelki do rana, bo alkohol wywietrzeje. Najlepszym pomysłem jest wlanie resztki... więcej »
Przeterminowany proszek do pieczenia

Przeterminowany proszek do pieczenia

Jak sprawdzić świeżość proszku? Wystarczy zanurzyć w nim ostrze noża, a następnie włożyć je do wody. Jeśli zacznie mocno się pienić, nie nadaje się do pieczenia. W takiej sytuacji możemy być pewni, że proszek nie spulchni już żadnego... więcej »
Popiół do sprzątania

Popiół do sprzątania

Od dłuższego czasu na przypalone garnki stosuję popiół – może być z drzewa, ale także z węgla. Czyści rewelacyjnie. Ostatnio garnki (ze stali nierdzewnej) czyściłam popiołem także na zewnątrz – teraz są jak nowe. Popiół doskonale... więcej »


Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »

Sondy

Sondy w portalu ekorodzice.plZobacz co ludzie myślą na ważne tematy. Wiele pytań i intrygujących odpowiedzi.

 

 

Zobacz wszystkie »