Ekorodzice

Naklejki i tapety – odmień swoje wnętrze!

Autor: Artykuł rekomendacyjny 2020.07.16, 17:22

Zmiana wnętrza wcale nie musi być związana z dużymi kosztami. Bardzo często zwyczajnie nie każdy może sobie pozwolić na remont, a mimo to chciałby coś zmienić w pomieszczeniu. Dlatego warto poszukać produktów, które małym kosztem potrafią wprowadzić coś zupełnie nowego, a co za tym idzie, zachwycają estetyką i wyglądem. Jeśli ktoś dodatkowo zainwestuje w odpowiednią jakość, będą mogły służyć naprawdę długi czas.

Naklejki na drzwi

Zakup drzwi wiąże się z dużym kosztem, ponadto do samych drzwi należy dokupić klamkę i futrynę, w efekcie nawet kilkaset złotych będzie mogło okazać się zbyt małym budżetem. Poza tym należy mieć na uwadze, że w mieszkaniu czy domu, drzwi jest co najmniej kilka. W jaki sposób można zmienić ich wygląd, nawet jeśli ktoś nie ma zbyt dużego budżetu na ten cel? Idealnym rozwiązaniem są naklejki na drzwi, ponieważ to właśnie one są w stanie w krótkim czasie zmienić ich wygląd, ale przede wszystkim nie są drogie. Dlatego, jeśli komuś zależy na zmianie drzwi, ale nie dysponuje właściwym budżetem, można zdecydować się na naklejki na drzwi które prezentują się niezwykle estetycznie, ale także są trwałym rozwiązaniem. Asortyment sklepu z naklejkami jest na tyle rozbudowany, że dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego. Wystarczy zmierzyć każde z posiadanych, a następnie zdecydować się na konkretny model, by w niedługim czasie dokonać zakupu i nakleić. Jest to taki rodzaj ozdoby, która użyta będzie mogła odmienić wygląd każdego pomieszczenia. Szeroki wybór wzorów i motywów pozwala na dopasowanie naklejek na drzwi do już istniejącego stylu. Naklejki na drzwi to sposób na szybką zmianę w ich wyglądzie. Pozwalają na ukrycie braków w farbie, rys czy zadrapań. Nawet przy ograniczonym budżecie można będzie całkowicie odmienić wygląd wszystkich posiadanych, tym samym zmieni się wygląd mieszkania czy domu. Drzwi pełnią funkcję praktyczną, ale odpowiednio dopasowane będą doskonałym estetycznym elementem każdego pomieszczenia. Naklejka na drzwi powinna być przyklejana zgodnie z instrukcjami producenta, ponieważ tylko dzięki temu będzie trwałym rozwiązaniem.

Tapeta do pokoju dziecka

Urządzając pokój dziecka, bardzo wielu rodziców stawia na zakup wielu zabawek, co jest błędne. Należy uświadomić sobie fakt, że noworodkowi wystarczy jedynie łóżeczko, szafka na ubranka i przewijak, natomiast najbardziej potrzebuje obecności rodziców. Szykując pokój dla maluszka, należy postawić przede wszystkim na praktyczne rozwiązania, ale również pilnować, by pomieszczenie nie sprawiało wrażenie zagraconego. Doskonałym rozwiązaniem będą naklejki do pokoju dziecka, ponieważ wpłyną na wygląd wnętrza. Ponadto są dostępne w przeróżnej wielkości, dlatego nawet bardzo mały pokój będzie mógł nabrać charakteru i całkowicie zmienić swój wygląd. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko dla noworodka, ponieważ może stanowić ciekawą ozdobę dla starszego dziecka, czy nawet nastolatka. Oferta naklejek na ścianę jest na tyle rozbudowana, że w zależności od wnętrza, można będzie znaleźć coś ciekawego. Oczywiście tapeta do pokoju dziecka to także forma ozdoby. Minęły już czasy, w których znajdowała się na wszystkich ścianach. Aktualnie hitem jest tapeta do pokoju dziecka , która znajduje się jedynie na jednej ścianie, czy też są z niej utworzone pasy. Ponadto właśnie za jej pomocą można idealnie oddzielić strefę spania, od tej przeznaczonej do nauki. Oferta tapet do pokoju dziecięcego jest rozbudowana, jednak z powodzeniem można będzie znaleźć taki wzór, który sprawdzi się u nastolatka. Ponadto wraca moda na tapety w łazienkach czy salonach, dlatego, jeśli komuś podoba się takie rozwiązanie, może zastosować je w swoim mieszkaniu. Zaskoczeniem wydaje się fakt, że czasami pojawienie się tego jednego elementu jest w stanie całkowicie odmienić wygląd wnętrza. Koniecznie należy zapoznać się z całą ofertą, a być może stanie się to doskonałą inspiracją do metamorfozy pomieszczenia, które było remontowane już jakiś czas temu.


Przeczytaj także:

Pomysły na prezenty, dzięki którym można spędzać aktywnie czas z dzieckiem

Pomysły na prezenty, dzięki którym można spędzać aktywnie czas z dzieckiem

Dobry prezent dla dziecka powinien bawić, uczyć i rozwijać nowe umiejętności. Dobrze jeśli równocześnie jest pretekstem do aktywnego spędzania czasu. Co kupić dziecku by je uszczęśliwić, a jednocześnie skłonić do odejścia od komputera?... więcej »
Klub mam na Ruczaju KRAKÓW

Klub mam na Ruczaju KRAKÓW

Od lutego 2013 roku na krakowskim osiedlu Ruczaj ruszyły cykliczne spotkania dla mam z małymi dziećmi pod hasłem „mama nie sama”. Spotykania są BEZPŁATNE, organizowane co dwa tygodnie. ... więcej »
Poród w zgodzie z naturą

Poród w zgodzie z naturą

Redakcja EKORODZICE.PL odwiedziła jedyną w Poznaniu zieloną szkołę rodzenia dla zielonych rodziców. Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa – GAJA założona została przez Rodziców z myślą o przyszłych Rodzicach. O tym czym się różni... więcej »
Rano Zebrano prosto od rolnika

Rano Zebrano prosto od rolnika

W kwietniu tego roku na warszawskim rynku pojawiła się alternatywa dla osób ceniących zdrową i świeżą żywność, ale mających zbyt mało czasu, aby regularnie zaglądać na stołeczne targi. Rano Zebrano to wirtualny targ lokalnej żywność,... więcej »
Ekoprzewodnik po Krakowie

Ekoprzewodnik po Krakowie

Już 5 czerwca 2013 roku w Światowy Dzień Ochrony Środowiska odbędzie się premiera „Ekoprzewodnika po Krakowie” wydawanego w ramach akcji „Wspieramy Zdrową Ciekawość”. Razem z Eko Jeżem portal Ekorodzice.pl odkrywa zielone miejsca na... więcej »


Jeśli chcesz w pełni korzystać z możliwości i funkcjonalnosci serwisu Ekorodzice.pl, dołącz do nas! Rejestracja nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty!