Ekorodzice

Jestem z wami od:2014.03.29 16:46
kogut
Ostatnie logowanie: 2014.07.04 16:52
Liczba postów: 8
Moje ulubione: 1

użytkownik portalu

40 punktów
Dodaj do ulubionych »
Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

Nie bij mnie, kochaj mnie.Symboliczny smutny MISIO 16 Kwieceń 2014

Nie bij mnie, kochaj mnie.Symboliczny smutny MISIO

Taki symboliczny smutny MISIO z plastrami i bandażami ,ma na celu przekazać nam ,że w wielu domach dochodzi do tragedii z powodu przemocy wobec dzieci!nie bądźmy obojętni ,reagujmy na płacz dziecka ,na rany na ciele na siniaki.Lepiej zgłaszać każdą taką przemoc,policji. Przeczytaj całą notkę »
Przepowieść o 0rle. 14 Kwieceń 2014

Przepowieść o 0rle.

Pewien człowiek znalazł jajko orła.Zabrał je i włożył do gniazda kurzego w zagrodzie. Orzełek wylągł się ze stadem kurcząt i wyrósł wraz z nimi. Orzeł przez całe życie zachowywał się jak kury z podwórka,myśląc, że jest podwórkowym kogutem.Drapał w ziemi szukając glist i robaków.Piał i gdakał. Potrafił nawet trzepotać skrzydłami i fruwać kilka metrów w powietrzu.No bo przecież, czyż nie tak właśnie fruwają... Przeczytaj całą notkę »
Obserwowanie nieba to super zabawa. 14 Kwieceń 2014

Obserwowanie nieba to super zabawa.

Bardzo lubimy z synkiem obserwować piękne błękitne niebo,bawimy się w spostrzegawczość,np:a tu leci samolot,a ty ptaszek zgadujemy jaki to ptak może bocian albo gołąb,a chmurki jak są na niebie takie mają przeróżne fajne kształty i mówię do synka co ci te chmurki przypominają on na to, ta wygląda jak serduszko a ta jak dinozaur, a to jak jakaś twarz,fajnie i miło jest tak się pobawić. ... Przeczytaj całą notkę »
Zielony uczynek 07 Kwieceń 2014

Zielony uczynek

Pragnę się z wami podzielić ,,zielonym uczynkiem''mojego synka ,który gdy dowiedział się że jest organizowana zbiórka dla potrzebujących z okazji zbliżających się świąt,poprosił mnie żebym mu pomógł wybrać zabawki do oddania z których on już wyrósł,a które to przydadzą się innym dzieciom.I tak zapakowaliśmy cały karton różnymi zabawkami.Super jest robić dobre,zielone,uczynki,o których też pisze Eko Jeż,w... Przeczytaj całą notkę »
Ekoznaki 07 Kwieceń 2014

Ekoznaki

Prezentuj tu symbole i oznaczenia, które na co dzień napotykamy na różnorodnych produktach. Znaki ekologiczne mają ułatwić konsumentom wybór produktów najbardziej przyjaznych dla środowiska, co oznacza ,że przy jego produkcji nie doszło do skażenia gleby, powietrza oraz wody.Znaki zaczerpnięte z portalu zielonalekcja.pl,którą serdecznie polecam. Nietestowany na zwierzętach – znak ten najczęściej pojawia się na kosmetykach.... Przeczytaj całą notkę »
TĘCZA 02 Kwieceń 2014

TĘCZA

TĘCZĘ MÓJ SYNEK ZNAŁ Z BAJKI,Z OPOWIADAŃ,ALE NIGDY JEJ NA NIEBIE NIE WIDZIAŁ,GDY PARĘ DNI TEMU PADAŁ DESZCZ TO ZAŚWIECIŁO SŁONCE ,SYNEK AKURAT PATRZYŁ PRZEZ OKNO GDY POJAWIŁA SIĘ KOLOROWA TĘCZA ,BARDZO SIĘ UCIESZYŁ ŻE JĄ ZOBACZYŁ,ZROBIŁ NAWET JEJ ZDJĘCIE GDY WRÓCIŁEM Z PRACY, POKAZAŁ MI ZDJĘCIE,A ROZMOWY NA TEMAT TĘCZY NIE BYŁO KOŃCA TAKA RZECZ A CIESZY. Przeczytaj całą notkę »
Teatrzyk cień przed snem. 02 Kwieceń 2014

Teatrzyk cień przed snem.

Ja i mój synek, w łóżku wieczorem,przed snem,bawimy się w teatrzyk cieni,zapalam latarkę a na ścianie ożywają różne postacie,pieski,zajączki,ptaszki,wystarczą nasze dłonie by powstał teatrzyk ,nieraz bierzemy do zabawy jakieś maskotki np:dinozaury koniki.uwielbiamy takie zabawy.Polecam tak niewiele potrzeba,by sprawić dziecku tyle radości. ... Przeczytaj całą notkę »