Ekorodzice

Jestem z wami od:2014.02.23 08:42
edyta13
Ostatnie logowanie: 2017.08.10 19:02
Liczba postów: 19
Moje ulubione: 23

użytkownik portalu

60 punktów
Dodaj do ulubionych »
Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

OGÓLNOPOLSKI KONKURS DZIECIĘCYCH FOTOGRAFII, TALENTÓW I OSOBOWOŚCI 28 Marzec 2014

OGÓLNOPOLSKI KONKURS DZIECIĘCYCH FOTOGRAFII, TALENTÓW I OSOBOWOŚCI

http://www.queenie.com.pl/pages/bidder.php?s=mister&id=30 Drodzy rodzice zgłosiłam Danielka do konkursu,jeśli mogę was prosić o małe wsparcie esemesowe to będę bardzo wdzięczna.Proszę o smsy na Daniela z góry DZIĘKUJĘ! Treść mini.mister.30 i SMS na numer 72069 ... Przeczytaj całą notkę »
Logopeda Wada wymowy. 28 Marzec 2014

Logopeda Wada wymowy.

Mój synek Danielek ,urodził się z przyrośniętym języczkiem(jest to niewłaściwa długość wędzidełka)w szpitalu zauważyła to pani pediatra,gdy mały skończył pół roku to specjalista Laryngolog mu to wędzidełko podciął.Radzę Wam by zrobić to od razu po urodzeniu!będzie mniejszym stresem i dla dziecka i dla rodziców,szybciej też pozbędziecie się nie przyjemności z problemem typu ssanie.A gdy wasza pociecha skończy już... Przeczytaj całą notkę »
Nadawanie imion. 27 Marzec 2014

Nadawanie imion.

Ja Edyta noszę imię po Pani spikerce z lat 70',Edycie Wojtczak,i wiele moich koleżanek z tego czasu nosi to imię.Mój mąż ma na imię Paweł Piotr ,a nasz starszy syn Piotr Paweł.Córka Ewelina Edyta otrzymała imię ponieważ bardzo mi się to imię podobało.A Daniel Jacob Radcliffe odtwórca głównej roli w serii filmów o Harrym Potterze.Był idolem moich starszych dzieci i to one wybrały imię młodszemu bratu,nam także się to... Przeczytaj całą notkę »
Pani Dentystka 26 Marzec 2014

Pani Dentystka

Każdy boi się Dentysty ja też,ale to głównie dla tego że bolało,i że dentysta był nie przyjemny gdy ja byłam dzieckiem. Na szczęście moje dzieci nie boją się dentysty ponieważ mają przemiłą Panią Dentystką ,która ma podejście do dzieci,a to jest bardzo ważne.Danielka zaprowadziłam do dentystki gdy skończył dwa latka i regularnie chętnie,chodzimy na wizytę.Leczymy ząbki,wyrywamy mleczaki,paczymy czy stałe dobrze rosną.W... Przeczytaj całą notkę »
Pożegnanie Mikołaja i Zajączka przed 7 urodzinami. 26 Marzec 2014

Pożegnanie Mikołaja i Zajączka przed 7 urodzinami.

U nas w domu prezenty przynoszą Mikołaj na Boże Narodzenie i Zajączek na Wielkanoc.To że dziecko wierzy w te fikcyjne postacie to wcale nie uważam żeby to było okłamywanie dziecka do 6 roku życia,raczej jest to tradycja i miłe sprawianie radości małemu dziecku,bo przecież czytając dziecku bajkę z fikcyjnymi postaciami ,także dziecko w nie na swój sposób wierzy i nie jest to okłamanie,prawda?.Ale niestety zanim dziecko pójdzie... Przeczytaj całą notkę »
Moja córka mądra ekolożka. 24 Marzec 2014

Moja córka mądra ekolożka.

Moja córka jest bardzo odpowiedzialna i dba o ekologię od najmłodszych lat.W szkole często brała czynny udział w różnych ekologicznych akcjach jak np:SPRZĄTANIE ŚWIATA,ZBIERANIE ALUMINIOWYCH PUSZEK,ZBIERANIE PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK PO BUTELKACH.ZBIERANIE MAKULATURY Itd...Rozumiała po co się to robi, że to ma sens i że robi się to z myślą o innych ale także i o sobie.W domu ekolożka dba o wodę ,nalewa do kubeczka gdy myje ząbki... Przeczytaj całą notkę »
SZACHY 24 Marzec 2014

SZACHY

Piotr starszy o piętnaście lat brat Danielka w swoim pokoju ma szachy, które dostał od rodziców na 10 urodziny,Danielek zainteresował się drewnianą szachownicą i figurkami ,z początku tylko sobie je układał czarne i białe bierki.Pewnego dnia zapytał Piotrusia jak się w to gra?Piotruś odpowiedział że teraz ci tego nie wytłumaczę bo jesteś za mały, miał zaledwie 5 lat.Pół roku później Danielek zadał mu to samo pytanie jak... Przeczytaj całą notkę »
Pasja Rysowanie. 24 Marzec 2014

Pasja Rysowanie.

Mój synek Danielek uwielbia rysować.Na drugie urodzinki dostał w prezencie kolorowanki,kredki,farby,plastelinę.I tak oto zaczęła się jego przygoda z rysowaniem. Obserwując go zauważyłam że częściej rysuje niż układa klocki czy bawi się autami,auta to woli rysować niż się nimi bawić.Kupuję mu ryzę papieru taką do drukarki ponieważ taniej to wychodzi do rysowania dla Danielka niż blok rysunkowy.A on coraz ładniej rysuje,kolory... Przeczytaj całą notkę »
Codzienne czytanie dziecku,to szybka nauka samodzielnego czytania. 24 Marzec 2014

Codzienne czytanie dziecku,to szybka nauka samodzielnego czytania.

Od najmłodszych lat czytam synkowi różne książeczki,na początku gdy miał dwa latka były to książeczki tylko z obrazkami opowiadałam mu i pytałam gdzie jest kotek? a gdzie jest piesek? itd..Gdy synek miał cztery latka ,zaprowadziłam go do Biblioteki,zapisałam nowego czytelnika który bardzo chętnie i z zaciekawieniem wypożycza kolejne książeczki.Od programu ,,Moliki Książkowe''(2010r.)otrzymał nagrodę książkową... Przeczytaj całą notkę »
Zabawa w sklep to nauka liczenia. 24 Luty 2014

Zabawa w sklep to nauka liczenia.

Zabawa w sklep,to super okazja do przyzwyczajania dziecka do liczenia.Ja z moim 4 letnim synkiem zrobiliśmy papierkowe pieniążki ,synek miał przy tym dużo zabawy.Z kartki papieru wycięłam paski i małe prostokąty ,synek ozdobił je pieczątkami z misiem,motylkiem,kwiatkami,przykleił cyferki,i pieniążki gotowe.Na stoliku poukładaliśmy zabawki,i ja przyszłam do sklepu by coś kupić a synek był sprzedawcą w ten sposób poznał cyferki,dodawanie... Przeczytaj całą notkę »