Ekorodzice

Fit Apetit - dla każdego coś smacznego, niezależnie od upodobań smakowych

Autor: ADMIN 2023.09.25, 15:46

Wydawałoby się, że niektóre osoby, szczególnie te mające specyficzny rodzaj diety nie znajdą nic dla siebie w menu proponowanym przez miejsca oferujące posiłki na wynos. Też tak myślałam, dopóki nie trafiłam na dietę pudełkową. Początkowo nie każda spełniała moje oczekiwania, jednak po jakimś czasie trafiłam na Fit Apetit i tutaj właśnie znalazłam to wszystko czego potrzebowałam.

Diety, które zamawiam wymiennie to vegan, vegetarian i pescovegetarian dlatego, że nie spożywam mięsa zwierzęcego, ani drobiu i czerwonego, ani żadnych pochodnych. Czasem jadam ryby, chociaż sporadycznie, dlatego wtedy korzystam z diety pescovegetarian.

Dla osób głównie roślinożernych jest tutaj w ofercie wybór dość szeroki i do tego, co najważniejsze ciekawy, bo urozmaicony przez czasem nie zawsze znane składniki, co czyni posiłek czymś na co czeka się z niecierpliwością. Zresztą właściwie za każdym razem gdy przeglądam dostarczone pudełka z jedzeniem szczerze mówiąc nie wiem co zjeść najpierw. Pomimo, że wszystko jest rozdzielone pieczołowicie na 5 pożywnych posiłków, to wyglądają one tak apetycznie, że człowiek natychmiast robi się głodny na sam ich widok.

Dania jak marzenie - smak, kolor i zdrowie w jednym pudełku.

Catering dietetyczny Zielona Góra to naprawdę duży wybór i z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Największe możliwości mają osoby wszystkożerne, dlatego, że w sumie propozycji w ofercie jest około 16 wariantów i tak jak wspominałam na swoim przykładzie, zarówno weganin, jak i wegetarianin się naje do syta.

To jednak nie wszystko, bo firma proponuje specjalną opcję dla osób, które z różnych powodów muszą wykluczyć pewne składniki ze swojej diety, takie jak gluten czy nabiał, dla kobiet w ciąży i mam karmiących jest osobna propozycja, tak samo dla osób uprawiających sport czy tych, którzy są głównie mięsożerni.

Propozycje dań w każdej z tych diet są przygotowane ze świeżych składników i skomponowane w sposób interesujący, a nawet można powiedzieć, że są to posiłki jakich na pewno nie miałoby się czasu samodzielnie przygotowywać w domu ani kupić w żadnym supermarkecie w gotowej formie na zapas.

Dania te są zdecydowanie wyjątkowe i warto zainteresować się dietą pudełkową, jeśli jest się człowiekiem zajętym przez większą część dnia albo po prostu gotowanie nie sprawia żadnej przyjemności, za to jedzenie ogromną. Zamawiając dietę pudełkową z pewnością kubki smakowe będą zaspokojone w stu procentach!