Ekorodzice

EKOnomiczne dziecko – Ewa Kozioł

Autor: Celestynka 2014.06.01, 09:43
Nieustannie słyszymy, że koszt wychowania dzieci wzrasta i osiąga zawrotne kwoty kilkuset tysięcy złotych. Ta książka pokaże Wam bezpieczne i sprawdzone alternatywy dla produktów sklepowych stosowane od lat przez wiele pokoleń.
fot. EKOnomiczne dziecko – Ewa Kyzioł

TYTUŁ: EKOnomiczne dziecko: Oszczędnie i naturalnie
CENA:  ok. 31zł
AUTOR: Ewa Kozioł - autorka bloga www.zielonyzagonek.pl
TESTERZY: Redakcja Ekorodzice.pl/ Celestynka

INFORMACJA OD WYDAWCY:
Książka powstała, gdyż media i spora część lekarzy milczy na temat toksyn, na które są narażone nasze dzieci. Nie jest to kolejny z serii wszechobecnych poradników namawiających do kupowania, ale poradnik dla rodziców, którzy chcą podejmować świadome i kompetentne decyzje. Książka pokazuje też jak krok po kroku prawidłowo karmić dziecko piersią i jak radzić sobie z towarzyszącymi temu problemami. Chcesz zobaczyć, co jest w środku albo kupić książkę zapraszamy na blog autorki.

PLUSY:

  • Książka jest wykonana z papieru makulaturowego. Nie widziałam jeszcze poradnika dla rodziców wydanego w tak oryginalny sposób.
  • To jedyny do tej pory poradnik na jaki trafiłam, który niczego nie sprzedaje, wręcz przeciwnie ułatwia rodzicom rozstanie się z niepotrzebnymi gadżetami i produktami.
  • "EKOnomiczne dziecko" to jedna z niewielu na naszym rynku publikacji, która otwarcie traktuje temat naturalnego, a zarazem oszczędnego dbania o dziecko oraz w odważny sposób podejmuje temat szczepień dzieci.
  • Format książki idealnie mieści się do torebki. Można ja czytać w drodze do pracy.

MINUSY:

  • Jako wielbicielka zdjęć i rysunków w tej publikacji odczułam pewien niedosyt elementów graficznych. Może jest to spowodowane ograniczeniami wybranego papieru?
  • Brak podrozdziałów w książce, które znacznie ułatwiłby poruszanie się po publikacji i powrót do najciekawszych fragmentów. 

fot. EKOnomiczne dziecko – Ewa Kyzioł

Podsumowując: lektura obowiązkowa dla rodziców zarówno wychowujących dziecko w duchu rodzicielstwa bliskości, jak i tych, którzy lubią ekonomiczne rozwiązania pielęgnujące domowy budżet.
Komentarzy: 1
{opis}
08.07.2014 10:25 - superbabcia
Zapowiada się ciekawie...

Sondy

Sondy w portalu ekorodzice.plZobacz co ludzie myślą na ważne tematy. Wiele pytań i intrygujących odpowiedzi.

 

 

Zobacz wszystkie »