Ekorodzice

Zakręcony Eko Jeż i mali „budowlańcy”

Autor: Redakcja EKORODZICE.PL 2010.06.13, 15:12
Misja budowania Eko Jeża zakończona sukcesem! Warsztaty zorganizowane 11 czerwca przez portal Ekorodzice.pl w „akademii aktywnych i kreatywnych” w Szkole Podstawowej nr 52 na osiedlu Dywizjonu 303 przypadły dzieciakom do gustu.

Udało się! Eko Jeż zrobiony z tektury i kolorowych zakrętek przyszedł na świat w piątkowe czerwcowe popołudnie. A to wszystko dzięki zaangażowaniu najmłodszych, którzy po wysłuchaniu kilku ciekawostek na temat jeży, pełni zapału przystąpili do dzieła. Nikt się nie obijał, bo w końcu nie co dzień w tak młodym wieku można zostać prawdziwym eko-budowniczym. Starszaki stworzyły zgraną drużynę, która dowodziła na placu budowy. Maluchy uwijały się jak mrówki, żeby kolejne części Eko Jeża powstawały w ekspresowym tempie.  Wszyscy mieli ręce pełne… zakrętek. I tak jedna za drugą przyklejana była do tekturowego jeża. Każdy z niecierpliwością czekał na efekt końcowy. Nawet rodzicom, którzy nie jedno już w życiu widzieli, zjeżyły się włosy na głowie:)

Przeczytaj także:

Spotkanie wcześniaków UJASTEK „Blisko Siebie” 14.06.2015

Spotkanie wcześniaków UJASTEK „Blisko Siebie” 14.06.2015

Portal Ekorodzice.pl oraz Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek zapraszają wszystkie Wcześniaki i ich Rodziny na 7. Spotkanie „Blisko Siebie”, które odbędzie się 14 czerwca (niedziela) na terenie parku przed wejściem głównym budynku.... więcej »
Szafing w Kuźni III EDYCJA – FOTORELACJA

Szafing w Kuźni III EDYCJA – FOTORELACJA

Czym różniła się trzecia edycja Szafingu w Kuźni od dwóch pozostałych? Więcej szafowiczów, więcej miejsca, przymierzalnia z prawdziwego zdarzenia i jeszcze większa dawka pozytywnej energii. No cóż, chyba powoli stajemy się specami od wymianek!... więcej »
Ekoszafing w Krakowie 27.03.2014r.

Ekoszafing w Krakowie 27.03.2014r.

Czas na wiosenne porządki i zimowe wietrzenie szaf. Portal Ekorodzice.pl oraz Klub Kuźnia zapraszają wszystkich krakowiaków 27 marca na przedświąteczny szafing. Wśród przybyłych osób rozlosujemy nagrody książkowe. Startujemy o godzinie 16:00!... więcej »
Szafing w Rabce

Szafing w Rabce

Szafing, czyli wymiana ubrań oraz innych przedmiotów, które zalegają w naszych szafach lub są przekładane z miejsca na miejsce, bo...po prostu już nie są nam potrzebne. Zazwyczaj takie rzeczy prędzej czy później lądowały w koszu, a nasz... więcej »
Międzynarodowy Tydzień Bliskości w Krakowie 2012

Międzynarodowy Tydzień Bliskości w Krakowie 2012

Już po raz drugi krakowska edycja Międzynarodowego Tygodnia Bliskości odbyła się w mistrzejowickim Klubie "Kuźnia", os. Złotego Wieku 14. Jest to jedyna tego typu impreza w Krakowie skierowana do rodzin z małymi dziećmi, rodziców... więcej »