Ekorodzice

Torebka filcowa dla dziewczynki Farfun Farbotka

Autor: użytkowniczka portalu Ekorodzice.pl: sniezynka 2014.10.31, 14:57
Urocza filcowa torebka, która ukryje skarby każdej małej dziewczynki. Piękny kolorowy haft nadaje oryginalności i sprawia, że nawet kolor różowy zyskuje nową odsłonę. Dzięki starannemu wykonaniu farbotka będzie towarzyszyć naszej młodej damie przez długie lata.

Cena: 120.00 zł
Wymiary: 18 cm na 12 cm; wysokość z paskiem 62 cm; długość paska 110 cm

INFORMACJE PRODUCENTA
Torebeczka z kolekcji FarFun wykonana jest z filcu w kształcie małego pudełeczka. Zapinana jest na zameczek i dodatkowo na zatrzask. Główną ozdobą torebeczki jest gęsty kolorowy haft - Konieczynka. W środku ma pikowaną podszewkę w kolorze czarnym. Dodatkowo do każdej torebki został doczepiony chwościk w tonacji haftu.

TESTERZY: użytkowniczka naszego portalu sniezynka

Przepiękne torebeczki dla małych dziewczynek otrzymaliśmy od www.farbotka.pl ZOBACZ
fot. Torebka filcowa dla dziewczynki Farfun Farbotka

Od dłuższego czasu zastanawiam się, jakiego typu torebki powinny nosić małe dziewczynki. Większość produktów dostępnych na rynku nie przypadła mi do gustu. Plastik, marne wykonanie, tandeta... Może dlatego tak inny wydał mi się projekt FARBOTKI. To marka tworzona przez projektantką pochodzącą z Białorusi, która od kilku lat mieszka w Polsce i - jak sama mówi - z tym krajem wiąże swoją przyszłość. 

Fajne jest to, że Farbotka w doskonały sposób łączy elementy sztuki ludowej krajów słowiańskich. Nie poprzestaje wyłącznie na Polsce. Sięga dalej, czerpie z designu rosyjskiego, białoruskiego i czeskiego. Jej torebki to sztuka tworzona z sercem i pasją. I właśnie po takie projekty sięgam najchętniej. 
fot. Torebka filcowa dla dziewczynki Farfun Farbotka

Jeśli mam wydawać pieniądze na ubranka i akcesoria, to staram się zawsze sprawdzać: 
  • z jakich materiałów zostały wykonane;
  • jak jest ich żywotność;
  • czy to "tymczasowa moda" czy produkt uniwersalny;
  • kto je stworzył, w jakich warunkach itp.
Poczucie smaku i estetyki można kształtować od najmłodszych lat. Rzeczywiście na niektóre rzeczy nie zawsze mamy wpływ. Większość małych dziewczynki uwielbia kolor różowy i wybór zakupowy pada właśnie na tę barwę, ale róż różowi nierówny. I bez wątpienia ten róż farbotkowy nie drażni mnie, a nawet mi się podoba :)

PODSUMOWANIE, czyli czas na konkrety
Torebka jest bardzo solidnie wykonana i (co mnie naprawdę zaskoczyło) nie filcuje się i nie kosmaci. Ma podwójne zapięcie: zamek błyskawiczny oraz magnetyczny zatrzask. W środku znajduje się pikowana podszewka oraz piękna aplikacja z logiem marki. Pasek można regulować, dzięki czemu torebka posłuży naszej "małej kobietce" przez długie lata. Oprócz tego do każdej torebki dołączone są urocze frędzelki dopasowane do koloru całości. .tego powinniśmy uczyć najmłodszych. 
Komentarzy: 2
{opis}
30.11.2014 20:18 - superbabcia
Śliczna!
{opis}
06.11.2014 17:43 - hetmanka
Rewelacyjna sesja dla małej modnisi

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »