Ekorodzice

Nowe przygody grzecznego psa

Autor: Jola Ekorodzice.pl 2013.03.20, 13:39

Pod koniec lutego trafiła do nas książka od Pana Wojtka Cesarza. Chwilkę przeleżała bez echa, gdyż stwierdziłam, że jest to kolejna książka dla dzieci. Jednak niedawno przemogłam się i za namową córeczki przyjaciółki zaczęłam bajkoterapię. Nawet się nie zauważyłam, jak książka się skończyła...KILKA SŁÓW O KSIĄŻCE

Autor: Wojciech Cesarz, Katarzyna Terechowicz

Ilustrator: Joanna Rusinek

Oprawa: Oprawa twarda

Liczba stron: 176

Kategoria wiekowa: od 5 do 99:D

Gatunek: Przygodowa

Cena: ok. 22 zł


Winter podbił nasze serca, a jego miłosne podboje rozśmieszyły mnie do łez. Polecam zarówno dużym, jak i małym dzieciom te pozycję książkową. Na prawdę warto! Dużym atutem są przepiękne ilustracje z duszą pani Joanny Rusinek. Bez nich ta książka nie byłaby tak wciągająca.


Zachęcamy też do odgrzebania w księgarniach I części przygód Wintera pt. "Pamiętnik grzecznego psa". Pierwszy tom został nagrodzony w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren w 2011 roku.


KSIĄŻKĘ MOŻNA KUPIĆ TUTAJ  


Tagi: dla   dzieci   książka  

Przeczytaj także:

Łazienkowe pytania Wydawnictwa Ezop

Łazienkowe pytania Wydawnictwa Ezop

"Łazienkowe pytania" to książka dla dzieci autorstwa, wielokrotnie nagradzanej ilustratorki, Krystyny Lipki-Sztarbałło. Jak myje mydło? Gdzie król chodzi piechotą? Co to jest higiena osobista? Jak oszczędzać wodę? Na te i na inne... więcej »
KALENDARZ FASOLKI dla przyszłych rodziców

KALENDARZ FASOLKI dla przyszłych rodziców

KALENDARZ FASOLKI, czyli 9 miesięcy fascynującej podróży dla przyszłych rodziców, wydany pod patronatem Ekorodzice.pl i Eko Jeża tylko w grudniu z darmową wysyłką. A co w nim znajdziecie? Unikalne kalendarium do indywidualnego uzupełnienia,... więcej »
Detektyw Łodyga na tropie zagadek przyrodniczych cz. 4

Detektyw Łodyga na tropie zagadek przyrodniczych cz. 4

Eugeniusz Łodyga jest detektywem, który szczególnie interesuje się przyrodą. Tym razem uczy najmłodszych, jak dbać o glebę, dlaczego trzeba sprzątać świat, skąd się bierze woda w kranie i jakie korzyści płyną z korzystania z energii... więcej »
Jarzynki i przyjaciele płyta z muzyką dla dzieci

Jarzynki i przyjaciele płyta z muzyką dla dzieci

JARZYNKI I PRZYJACIELE to nowy, muzyczny projekt skierowany nie tylko do dzieci, ale również do rodziców. Do jedzenia zdrowych produktów zapraszają rozśpiewane gwiazdy. Inteligentne i zabawne teksty opowiadają o przygodach sympatycznych warzyw... więcej »
Leśne skrzaty ratują przyjaciół

Leśne skrzaty ratują przyjaciół

Wraz z nadejściem wiosny leśne skrzaty poczuły przypływ energii i zabrały się za wiosenne porządki. Musiały je jednak przerwać, bo ich przyjaciele potrzebowali pomocy… Tchórz Juliusz złapał się we wnyki, córka sarenki Patrycji się... więcej »


Sondy

Sondy w portalu ekorodzice.plZobacz co ludzie myślą na ważne tematy. Wiele pytań i intrygujących odpowiedzi.

 

 

Zobacz wszystkie »