Ekorodzice

Najczęściej zadawane pytania-wymianki

2010.02.18, 21:18

1. Na czym polegają wymianki?

Wymianki są po to aby eksmitować z szafy rzeczy, których już nie potrzebujemy, a nie mamy serca ich wyrzucić. Nielubiany żakiet, możesz zamienić na autorskie kolczyki. Ciekawy film na jeszcze ciekawszą książkę. Nikt nie nakazuję Ci za co i na jakich warunkach masz się wymienić, decyzja należy do Ciebie. Jeśli nie masz za co się wymienić, zaproponuj drugiej stronie kupno po okazyjnej cenie lub oddaj rzecz za darmo.Więcej miejsca w szafie, jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

Wymieniać można się wszystkim, również umiejętnościami. Jeśli mieszkasz w okolicy nauczycielki angielskiego potrzebującej opieki nad dzieckiem, być może zgodzi się ona uczyć cię obcego języka, w zamian za opiekę nad jej pociechą. Tak jak nie ma rzeczy niemożliwych, tak nie istnieją rzeczy, za które nie da się wymienić :] Uprzedzam tylko, że wymianki wciągają...


2.Czy będę musiał płacić jakąś prowizję za sprzedane i wymienione przedmioty?

Korzystanie z portalu Ekorodzice.pl jest całkowicie bezpłatne. Nie pobieramy żadnych opłat za transakcje


3.Jak dodać ofertę?

Dodawać oferty może tylko zarejestrowany i zalogowany użytkownik. W zakładce wymianki należy kliknąć w przycisk dodaj przedmiot. Uzupełnić dane przedmiotu, wybrać kategorię i dodać zdjęcie. UWAGA. Nie można wystawić przedmiotu bez zdjęcia! Zawsze staraj się dokładnie opisywać wszelkie wady przedmiotu, jego kształt i materiał z jakiego jest wykonany. 


ikona kategorii
FAQ