Ekorodzice

Wyniki wyszukiwania:

Ozdoby choinkowe z masy solnej

Ozdoby choinkowe z masy solnej

Ozdoby choinkowe z masy solnej są piękne, ponadczasowe i uniwersalne. Choć ich przygotowanie nie jest tak bardzo pracochłonne, trzeba wiedzieć, jak i kiedy się do tego zabrać. Przede wszystkim należy... więcej »
Masy plastyczne dla dzieci

Masy plastyczne dla dzieci

Co było pierwsze jajko czy kura? Nad tym zastanawiają się tęgie głowy, ja mogę wszystkim rodzicom i dzieciom opowiedzieć, jak to z masami do lepienia było. Czy wiecie, że plastelina... więcej »
Świąteczne wianki i wianuszki

Świąteczne wianki i wianuszki

Świąteczne wianki mogą być ozdobą choinki lub samodzielną dekoracją na Święta. Niektórzy wieszają je na drzwiach, inni kładą na stół. Wszystko zależy od naszej pomysłowości. Jednak jedno jest pewne –... więcej »
Samochody z masy solnej i ciastoliny

Samochody z masy solnej i ciastoliny

Samochodziki z masy solnej, ciastoliny, a może z pianki plastycznej? Przed nami prawdziwy przegląd aut - różne kolory i faktury. Czyli coś dla miłośników czterech kółek. więcej »
Masa solna

Masa solna

Zabawy z masą solną nigdy się nam nie znudzą. Wygniatanie ciasta i lepienie figurek w kształcie zwierząt to niebywała okazja, aby małe rączki dziecka ćwiczyły się z precyzji. To prawdziwa... więcej »
Ozdoby z masy solnej na wielkanoc

Ozdoby z masy solnej na wielkanoc

Ozdoby z masy solnej na Wielkanoc to rewelacyjny pomysł na dekorację świąteczną pokoju dziecięcego. Jak wiecie, najlepsze ozdoby  powstają  wspólnie z dziećmi.  A dzieci kochają zabawy z mąką i solą...... więcej »
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne