Ekorodzice

Konkurs z WOLĄ

Autor: Redakcja EKORODZICE.PL 2015.09.06, 17:18
Jesień to czas, kiedy coraz częściej sięgamy do cieplejsze ubrania. Dni są coraz krótsze, a temperatury coraz niższe. Wspólnie z firmą WOLA podgrzewamy jesienną atmosferę. Dołączcie do nas! Napiszcie, jak rozgrzewacie się jesienią i zgarnijcie  jeden z 3 bonów do sklepu www.wola.pl.


Co trzeba zrobić?

Zostawić odpowiedź na pytanie "jak się rozgrzewasz jesienią?" w komentarzach pod tym konkursem.


Nie masz jeszcze konta na Ekorodzice.pl? Czas to zmienić:


Do wygrania 3 bony o wartości 100zł do sklepu www.wola.pl

KILKA SŁÓW O NAGRODACH:

Szeroki asortyment produktów Woli - dla dzieci, kobiet i mężczyzn pozwoli wybrać skarpetki i rajstopy najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Połączenie 70-letniej tradycji z nowoczesnym wzornictwem, sprawia, że produkty tej polskiej marki na stałe już zadomowiły się w garderobach polskich rodzin.

Produkty Woli można kupić w drogeriach Rossmann, supermarketach Auchan i Carrefour oraz Adesso (Textilmarket), a także w sklepie firmowym na terenie zakładu produkcyjnego w Zduńskiej Woli oraz w sklepie internetowym na www.wola.pl. Dodatkowo dziecięce wyroby Woli oferują sklepy sieci Bartek.

Konkurs trwa od 15 września  do 4 października 2015 r. A  zwycięzców wyłonimy już 5 października 2015r.


Uwaga! Każdy użytkownik może zostawić tylko jedną odpowiedź na pytanie w komentarzach. Komentarze osób, które nie spełniły wszystkich warunków konkursu, będą usuwane po wcześniejszym upomnieniu przez Admina.


Konkurs wygrały:

agnesss, evanna i enigma

GRATULACJE! Tagi: skarpetki   konkurs wola  


Jeśli chcesz w pełni korzystać z możliwości i funkcjonalnosci serwisu Ekorodzice.pl, dołącz do nas! Rejestracja nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »