Ekorodzice

Torby termiczne drFresher kontra ciepły, słoneczny dzień

Autor: Redakcja Ekorodzice.pl 2012.05.06, 22:39
Już po majówce, ale przed nami jeszcze wiele słonecznych i wakacyjnych dni. Tego roku, w ten długi weekend w wielu rejonach Polski pogoda dopisała. Nad słoneczny Bałtyk wraz z Redakcją Ekorodzice.pl pojechała torba termiczna FRESZER VAXJO red przekazana do testowania przez sklep DR FRESZER . Czy podołała wyzwaniu? Przekonajcie się sami.

OPIS PRODUKTU:

Nazwa: FRESZER VAXJO red
OCENA: 5,0
CENA: 89 zł

Wymiary: 24 cm x 22cm x 16cm

OBSZAR TESTU: Władysławowo-Hel-Gdańsk-Gdynia, pogodowo: pełnia słońca

OPIS TESTU:

Tuż przed wyjściem na plażę, zgodnie z sugestiami producenta zapakowaliśmy dość gęsto torbę, także wyjętymi wprost z lodówki produktami i zamknęliśmy ją szczelnie. Upychanie produktów wymagało logistyki, gdyż torba okazała się „przyciasnawa” na potrzeby naszej 3-osobowej rodzinki, ale efekt był zadowalający.


Pasek jest długi i regulowany, ponadto daje możliwość zawieszenia na rowerze czy wózku. Solidna konstrukcja torby powoduje, że po jej wypełnieniu nie widać odkształceń materiału. Gumki na górze to idealne miejsce na gazetę, a w naszym przypadku na cienką matę, na której rozłożyliśmy jedzonko. Mała kieszonka nie posiada właściwości termicznych, ale sprawdza się jako schowek na chusteczki i sztućce. Tylna kieszonka z siatki to ciekawy patent na schowanie rzeczy podręcznych.

W moim odczuciu przydałyby się dłuższe uchwyty przy zamkach, bo dość ciężko się nimi manewruje (szczególnie grubszym palcom) i może dodałabym jakieś korkowe podstawki lub mniej brudzący materiał na spód torby, żeby móc bez obaw stawiać ją w każdym miejscu.


Test termiczności torba przeszła na szóstkę. Konsystencja produktów była bez zarzutów i z przyjemnością chciało się jeść, a oczy dodatkowo cieszyły soczyste barwy torby wyróżniające się na tle błękitu morza i jasnego piasku. Po użyciu wnętrze torby zgodnie z zaleceniami przemyte zostało mokrą i czystą szmatką z roztworem płynu do mycia naczyń i torba wygląda jak nowa.PLUSY:

  • Wszystkie torby drFresher są szyte w Polsce z materiałów wyprodukowanych w Unii Europejskiej, które nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie i ftalany,
  • Utrzymuje chłód (w naszym przypadku były to 4 h na plaży - trzymana w zacienionym miejscu)
  • Łatwe czyszczenie wnętrza torby
  • Regulowany pasek, z zatrzaskami umożliwiającymi montaż np. na wózku czy rowerze
  • Dwie dodatkowe funkcjonalne kieszenie – jedna zapinana na zamek, druga z siatki
  • Opaska z gumek umożliwiająca zamontowanie gazety, bądź cienkiej maty
  • Solidna konstrukcja, ładne i żywe kolory
  • Torba po wypełnieniu nie odkształca się

MINUSY:

  • W naszym odczuciu uchwyty przy zamkach torby są dość małe, większe umożliwiłyby swobodne nimi manewrowanie


Tagi: dzieci   dziecko   podróży   termiczna   torba   żywienie  


Jeśli chcesz w pełni korzystać z możliwości i funkcjonalnosci serwisu Ekorodzice.pl, dołącz do nas! Rejestracja nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »