Ekorodzice

Pietruszkowy płyn wielofunkcyjny PARSLEY PLUS

Autor: agnieszka 2011.06.27, 23:21

Świeża pietruszka jak dotąd kojarzyła mi się jedynie z zapachem babcinej zupy i wiosennym piknikiem. Od dzisiaj będzie mi przypominać sobotnie porządki z wielofunkcyjnym płynem, wyprodukowanym z olejku z pietruszki do czyszczenia- Parsley plus


fot. j.w.
OCENA: 5,0

CENA: 15.00 zł

OPAKOWANIE: 500g

SKŁAD: Oczyszczona woda, olejek z pietruszki, środek powierzchniowo czynny pozyskany z 100% naturalnego oleju z miąższu kokosaPietruszkowy płyn do czyszczenia ze sklepu internetowego www.eko-sprzatanie.pl. przetestowała agnieszka.


INFORMACJE O TESTACH

OBSZAR TESTÓW: kuchnia, łazienka i podłoga w pokoju gościnnym

UWAGI: Osoba testująca nigdy wcześniej nie używała naturalnych detergentów i była sceptycznie do nich nastawiona. W domu mieszkają dwa szczury i dwójka małych dzieci.


OPIS TESTU

Najpierw zabrałam się za blaty kuchenne i płytę indukcyjną. Jeśli chodzi o blaty i meble tłuszcz zszedł od razu. Płytę indukcyjną trzeba było trochę dłużej czyścić. Idealnie  za to i bez najmniejszego trudu doczyścił kafelki nad płytą indukcyjną i podłogę w kuchni.

Druga faza testu to łazienka. Płytki mnie nie zaskoczyły, w końcu  środek dał radę w kuchni, czemu nie miałby dać rady w łazience? Za to najbardziej zdziwiłam się, że tak rewelacyjnie poszło z wanną i umywalką. Do tej pory szorowałam godzinami moją starą żeliwną wannę, a tu psik, psik i po krzyku.

UMYWALKA- testy fotorelacja poniżej

WYNIK TESTU:Ja- fanka domestosa oszalałam z zachwytu;d I to wszystko bez okropnego zapachu detergentu!  Zwykła pietruszka to potrafi? Do tej pory nie mogę się nadziwić jej właściwościami i ceną.Podekscytowana pobiegłam jeszcze do salonu gościnnego żeby spsikać podłogę. Bardzo wciągnęło mnie to ekosprzątanie.

Źródło: Na podstawie opisu producentaJeśli chcesz w pełni korzystać z możliwości i funkcjonalnosci serwisu Ekorodzice.pl, dołącz do nas! Rejestracja nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »