Ekorodzice

Masło relaksujące do ciała PAT&RUB

Autor: enigma oraz mama_na_obcasach 2011.04.22, 14:28
Ekologiczne masło do ciała PAT&RUB o konsystencji tortowego kremu z łatwością wchłania się w skórę. Wysokie stężenie maseł i olei roślinnych sprawiają, że skóra jest nawilżona i uelastyczniona. Naturalne masło do ciała tworzy na powierzchni skóry nietłustą warstwę ochronną zapobiegającą wysuszaniu.

OPIS PRODUKTU:OCENA:
4,7

CENA: 69,00 zł

OPAKOWANIE: opakowanie 225 ml

SKŁAD: masło shea, masło kakaowe, masło oliwkowe, olej babassu, olejek z trawy cytrynowej, squalane (z oleju oliwkowego), woda cytrynowa, naturalna witamina E, gliceryna roślinna, inne roślinne substancje natłuszczające i nawilżająceNASI TESTRERZY: masło do ciała zostało przetestowane przez enigmę oraz mamę_na_obcasach.


Kiedy po raz pierwszy otworzyłam opakowanie masła rewitalizującego PAT&RUB, zwróciłam uwagę na dwie rzeczy:
  • na konsystencję kosmetyku
  • oraz na jego zapach.Po otwarciu opakowania w całym pokoju czuć było zniewalający aromat. Zapach kosmetyku utrzymuje się dość długo po jego użyciu – co może być plusem tego kosmetyku (jeśli ktoś, tak jak ja, używa bezzapachowych dezodorantów i raczej nie używa na co dzień wód toaletowych czy perfum), jak i jego minusem (bo jego zapach może się kłócić się z zapachem innych, stosowanych przez nas kosmetyków).

Jeśli chcesz w pełni korzystać z możliwości i funkcjonalnosci serwisu Ekorodzice.pl, dołącz do nas! Rejestracja nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty!

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »