Ekorodzice

Najczęściej zadawane pytania- profil użytkownika

2010.02.18, 20:59

1.Jak zarejestrować się w serwisie www.ekorodzice.pl?

Niektóre funkcjonalności portalu dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby zarejestrować się należy za pomocą linku dołącz do nas  (znajdującego się w prawym górnym rogu strony głównej) przejść do formularza rejestracyjnego.


2.Jak zalogować się do serwisu www.ekorodzice.pl?

Po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie, należy wprowadzić swój loginhasło w odpowiednich polach znajdujących się w prawym górnym rogu strony głównej. Zarejestrowani użytkownicy mogą prowadzić bloga, dodawać albumy zdjęć i filmiki. Komentować artykuły i wypowiadac się na forum oraz brać udział w konkursach organizowanych przez serwis.


3.Nie dotarł do mnie link aktywacyjny?

Jeśli nie dotarł do ciebie link aktywacyjny, w pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM. Jeśli go tam nie ma CZYTAJ DALEJ.

4.Nie dotarł do mnie link aktywacyjny i nie znalazłem go w folderze SPAM.

Może się zdarzyć, że link aktywacyjny nie dochodzi. Jest to bardzo rzadkie zjawisko, ale jeśli zaliczasz się do "szczęśliwców", którym się to zdarzyło, to nie denerwuj się, tylko skorzystaj z formularza kontaktowego- znajdziesz go na dole strony klikając w napis kontakt i poinformuj nas o tym fakcie, a my postaramy się ci pomóc bez zbędnej zwłoki.

5.Chcę zmienić dane w moim profilu

Zmian może dokonywać tylko zalogowany użytkownik. Po zalogowaniu kliknij w napis ze swoim nickiem w prawym górnym rogu. Automatycznie przeniesiesz się do swojego profilu. W dowolnym momencie możesz zmienić swój opis i zdjęcie profilowe(avatar), wiek i ilość dzieci. Nie można Ci jednak zmienić danych osobowychpseudonimu.

6.Chcę zmienić kontaktowy adres e-mail

Jest to możliwe, korzystając z formularza kontaktowego , znajdującego się na dole strony- kontakt, zgłoś nam ten fakt, a wyślemy Ci mail aktywacyjny na nowe konto e-mail.

7.Jak zgłosić swoje uwagi do serwisu?

Chętnie poznamy twoje uwagi i odpowiemy na pytania. Skontaktuj się z nami również, kiedy masz techniczne problemy z korzystaniem z serwisu. Uwagi dotyczące serwisu www.ekorodzice.pl możesz wysłać za pomocą formularza kontaktowego- znajdziesz go na dole strony klikając w napis kontakt.


ikona kategorii
FAQ