Ekorodzice

Jestem z wami od:2010.03.17 19:18
zamotana
Ostatnie logowanie: 2017.11.23 17:48
Liczba postów: 123
Moje ulubione: 2

użytkownik portalu

63 punktów
Dodaj do ulubionych »
Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

Galusan propylu 28 Kwieceń 2014

Galusan propylu

Nie wiem czy wiecie, że w kostkach rosołowych dostępnych w sklepach jest galusan propylu symbol E 310. Jest to przeciwutleniacz, który często wywołuje drgawki, duszności, alergiczna wysypka, karcorogenny. Z te przyczyny zaczynam robić sama bulion w kostkach dalsze próby opisze na blogu... c.d.n. ... Przeczytaj całą notkę »
Jak zrobić warkocza dobieranego? 28 Kwieceń 2014

Jak zrobić warkocza dobieranego?

Miałam z tym zawsze problem do czasu jak znalazłam ta instrukcję krok po kroku jak zrobić warkocza dobieranego. Mi się przydała, mam nadzieję, że wam też! Przeczytaj całą notkę »
Ciekawy pomysł na stoły 28 Kwieceń 2014

Ciekawy pomysł na stoły

Chcemy zrobić sami stół do jadalni i szukam inspiracji na pinterest. Znalazłam dwa, które nas urzekły:1. Stół z karoserii autaII stół z miarek ... Przeczytaj całą notkę »
Recyklingowy wianuszek świąteczny 23 Grudzień 2013

Recyklingowy wianuszek świąteczny

Zainspirowały mnie recyklingowe wianuszki, które kiedyś wygrały w podobnym konkursie u Was Świąteczne wianki i wianuszki. Pod spodem moja wersja recyklingowej ozdoby świątecznej. Wykorzystałam kupną podstawę wianka ze słomy. Pocięłam w drobno niemiecki stary dziennik (GRUBA GAZETA WYCHODZI W FORMACIE A3). Gazete dokleiłam na taśmie dwustronnej do słomianego wianka.Do przywieszenia na ścianie użyłam sznurka. Ptaszek kupny.Jak... Przeczytaj całą notkę »
Choinkowe bombki handmade inspiracja 06 Grudzień 2013

Choinkowe bombki handmade inspiracja

Tyle razy mnie inspirowaliście, że postanowiłam się odwdzięczyć: Kulki ze steropianu można kupić w pasmanterii. Tak samo jak szpilki, perełki( jak ktoś nie ma z czego przerobić też) Robi się podobnie jak jajka na wielkanoc. Przeczytaj całą notkę »