Ekorodzice

Jestem z wami od:2010.01.29 16:22
mama_Igorka
Ostatnie logowanie: 2016.12.18 19:23
Liczba postów: 487
Moje ulubione: 9

użytkownik portalu

52 punktów
Dodaj do ulubionych »
Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

Świadczenia rodzicielskie co miesiac tysiąc złotych! 03 Kwieceń 2015

Świadczenia rodzicielskie co miesiac tysiąc złotych!

Mam dla was news. Otóż jeśli się uczycie lub jesteście na bezrobociu to możecie dostać co miesiąc 1000 zł przez rok po urodzeniu dziecka juz od 1 stycznia 2016 roku :DŚwiadczenie rodzicielskie będzie przyznawane niezależnie od dochodu i będzie wynosiło 1000 zł na rękę. Rodzice będą je otrzymywać przez rok od urodzenia dziecka. W przypadku urodzenia wieloraczków okres ten wydłuża się do 71 tygodni. Od chwili narodzin dziecka... Przeczytaj całą notkę »
Sposób na komary geranium 02 Kwieceń 2014

Sposób na komary geranium

Nie wiem czy wiecie, że najlepszym sposobem na komary to geranium na balkonie. Warto go zasadzić również ze względu na miły intensywny cytrynowo-różany zapach i właściwości lecznicze. Geranium pomaga w wielu dolegliwościach.Jeśli nie macie dostępu do geranium. To zasadźcie kuzynkę. Popularne pelargonie, są też w stanie odstraszyć skurczybyki. U nas już robactwo zaczęło atak. Na razie są te zielone muszki i pojedyńcze egzemplarze,... Przeczytaj całą notkę »
Napój przeciwcukrzycowy z fasolki szparagowej 13 Styczeń 2014

Napój przeciwcukrzycowy z fasolki szparagowej

Jakiś czas temu wyczytałam, że warzywa strączkowe zmniejszają poziom insuliny we krwi. Wg. dr Jamesa Andersona aż o 38%. Idąc tym tropem postanowiłam dopomóc teściowi, który cierpi na cukrzycę typ I naturalnymi metodami. Zerwałam strąki fasoli gdy były jeszcze miękkie i ususzyłam na słońcu. Później starłam w moździerzu na papkę. Zrobił się taki proszek.W ten sposób powstał cudowny napój przeciwcukrzycowy dla teścia.PRZYGOTOWANIE... Przeczytaj całą notkę »
Ozdoba choinkowa handmade z płyty CD 07 Styczeń 2014

Ozdoba choinkowa handmade z płyty CD

Wielkiej filozofii nie ma. Płyta, drucik po herbacie zielonej i choinka. Miałam szczęście Alma w Łodzi swego czasu dodawała do zamówienia płytę z urokami austriackich stoków. Okazało się, że jest już pomalowana w zimowym klimacie. Jedyne co zrobiłam to dołączyłam mocowanie i powiesiłam na choinkę. Taka upcyklingowa ozdoba świąteczna powaliła wszystkich w te Święta! ... Przeczytaj całą notkę »
Recyklingowa ozdoba świąteczna z klucza 23 Grudzień 2013

Recyklingowa ozdoba świąteczna z klucza

Przedstawię wam dziś najprostszą z możliwych ozdób choinkowych- upcyklingową bombkę z klucza, ale jakże efektowną. Biorąc czas pracy na jej przygotowanie do efektu, warto zapamiętać ten tutorial!Aby stworzyć ozdobę świąteczną z kluczaPOTRZEBUJEMY:KLUCZYK, TASIEMKĘ, GUZIK, FARBKA ZŁOTA LUB SREBRNAKROK PIERWSZY: Szukamy odpowiedniego kluczyka i guzikaKROK DRUGI: Wkładamy guzik w dziurkę do klucza. Związujemy tasiemką. KROK... Przeczytaj całą notkę »
Dieta bezglutenowa 01 Lipiec 2013

Dieta bezglutenowa

Wiele dzieci, niestety od niedawna tez mój Igorek nie toleruje glutenu;/ Tak, tak Igorek ma celiakie, to już pewne;/Choroba celiakia ( bo tak nazywa się to schorzenie układu trawienia) charakteryzujące się wytwarzaniem przez organizm osoby chorej przeciwciał, które są skierowane przeciwko glutenowi. W konsekwencjiprowadzi to do uszkodzenia błony śluzowej jelita i występowania bardzo nieprzyjemnych objawów takich jak: wymioty, biegunka,... Przeczytaj całą notkę »
Filcowy niedźwiedź 01 Marzec 2013

Filcowy niedźwiedź

Przymierzam się do zrobienia fillcowego niedźwiadka Jak myślicie uda mi się?fota pochodzi z www.wylegarnia.com Przeczytaj całą notkę »
Szydełkowa pacynka 21 Paźdzernik 2011

Szydełkowa pacynka

Zrobiłam pacynkę wg wzoru z portalu Efekty oceńcie same Ps. badźcie wyrozumiałe to mój debiut:Q WZÓR SZYDEŁKOWA PACYNKA Przeczytaj całą notkę »
Ciepła kurtka z kapturem dla dziecka- wykrój 23 Maj 2011

Ciepła kurtka z kapturem dla dziecka- wykrój

Ponieważ dużo tutaj utalentowanych mam umieszczam wykrój wykonania ciekawej kurteczki dla malucha. Być może się przyda. dzięki za wasze inspiracje. Mam nadzieje, że moje też są użyteczne;d ... Przeczytaj całą notkę »
Żabka z modeliny 13 Grudzień 2010

Żabka z modeliny

Schemat żabki z modeliny/plasteliny Może którąś zainspiruje znalazłam w numerze 3(2009) lepimy figurki Przeczytaj całą notkę »