Ekorodzice

Jestem z wami od:2010.03.09 10:38
Eko Jeż
Ostatnie logowanie: 2019.12.16 00:07
Liczba postów: 59
Moje ulubione: 1

użytkownik portalu

Dodaj do ulubionych »
Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

Inne notki »   Wszystkie blogi »

Tydzień bliskości 2017 sum up

10.10.2017
Kolejny tydzień bliskości za nami. Zobaczcie jak było!

CZYM JEST TYDZIEŃ BLISKOŚCI?

Międzynarodowy Tydzień Bliskości to święto stworzone przez organizację BabyWearing International Inc., która propaguje noszenie dzieci w chustach, miękkich nosidłach czy po prostu w ramionach rodziców. Od siedmiu lat wydarzenie to organizowane jest w Nowej Hucie przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida we współpracy z portalem ekorodzice.pl. To całotygodniowe wydarzenie dla dzieci i rodziców promujące zdrowy i ekologiczny tryb życia oraz idee rodzicielstwa bliskości. Dzięki zaangażowaniu wielu specjalistów Międzynarodowy Tydzień Bliskości jest wydarzeniem, podczas którego z wykładów, warsztatów i spotkań rodzice małych dzieci i rodzice oczekujący dziecka mogą korzystać bezpłatnie. Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości będzie można skorzystać z kilkunastu bezpłatnych warsztatów, spotkań, wykładów i imprez towarzyszących. W programie m.in.: warsztaty z dietetykiem i doradcą laktacyjnym, pokazy i warsztaty chustowych, spotkania z psychologami, trenerami, ekowarszataty DIY, naturalna pielęgnacja oraz koncert dla dzieci i rodziców zespołu Czereśnie, spektakl „Puk Puk” Teatru Chrząszcz w Trzcinie oraz Dyskusyjny Klub Filmowy dla dzieci w Studyjnym Kinie Sfinks.

Zapraszają ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida i portal Ekorodzice.pl

Partnerzy: Miasto Kraków

 

Rada Dzielnicy XVIII, Krakowski Holding Komunalny S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, Miejskie, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Rodzinek, Manula, Szkoła Rodzenia Groszki, Beata Meinguer-Jedlińska, Spokojny Sen Dziecka, Fundacja Polekont, Szczęśliwa mama, Fundacja Będziemy Rodzicami ,Teatr Chrząszcz w TrzcinieDKF Kropka, Kimland, doBRAna, Instytut Świadomego Rodzicielstwa


Dodaj komentarz
Jeśli chcesz w pełni korzystać z możliwości i funkcjonalnosci serwisu Ekorodzice.pl, dołącz do nas! Rejestracja nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty!