Ekorodzice

Dziecko gryzie pierś podczas karmienia

Autor: Magdalena Słomkowska 2010.03.05, 17:34
Co robić, gdy dziecko gryzie mi sutki podczas karmienia? To straszny ból, a ja naprawdę nie wiem, jak się mam zachowywać. Bardzo proszę o pomoc.
fot. uszkodzenia_brodawek
Niestety, powodów uszkodzenia brodawek może być wiele. Nie da się tego stwierdzić bez zbadania mechanizmu ssania u dziecka oraz obserwacji procesu ssania. W takiej sytuacji należy spotkać się osobiście z doradcą/konsultantką laktacyjną.Komentarzy: 1
{opis}
11.07.2010 21:57 - wielodzietna
Kiedy dziecko ściska swoją bezzębną szczęką sutki warto poszukać innej pozycji podczas karmienia,bo widocznie ta stara jest niewygodna! Najważniejsze to wrzucić na luz. Brak stresu=więcej mleka

Najnowsze na blogach

Doradca laktacyjny oraz masażystka, od 2003 roku prowadzi Centrum dla Mamy. Działa tam szkoła rodzenia, można wypożyczyć laktator i wagę niemowlęcą, uzyskać porady dotyczące karmienia piersią oraz jak radzić sobie z płaczącym maleństwem (również wizyty domowe). Prywatnie mama dwóch nastoletnich synów, z których jeden urodził się w domu.

Kilka słów o sobie:
W końcu zajmuję się zawodowo tym, co było od dawna moją pasją i hobby prowadzę szkołę rodzenia. Poza tym pomagam  świeżo upieczonym mamom rozwiązywać ich problemy, które często są związane z karmieniem piersią. Oferuję także masaże dla mamy, gdy dzidziuś jest jeszcze w brzuchu oraz po porodzie dla całej dwójki. W swojej pracy wciąż spotykam się z "tajemnicą narodzin". Moje kursantki i kursanci są w cudownym okresie swojego życia. A ja mogę choć trochę cieszyć się ich radością.

Kontakt:
tel: 694 674 939 lub (42)636 34 32
e-mail: slomkowska@op.pl
strona: www.centrumdlamamy.comZobacz wszystkie »

Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »