Ekorodzice

Jestem z wami od:2014.01.29 11:22
duzabeka
Ostatnie logowanie: 2014.09.05 20:18
Liczba postów: 23
Moje ulubione: 0

użytkownik portalu

40 punktów
Dodaj do ulubionych »
Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

Domowa granola 08 Maj 2014

Domowa granola

Dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam domowa granole wg przepisu z tego serwisu granola przepis Trochę rodzynki mi się spiekły, ale wydaje się ok. Wzbogaciłam przepis i dodałam pokruszoną czekoladę i chili na końcu po wyjęciu z piekarnika. Przeczytaj całą notkę »
Upcykling- butelka plastikowa 08 Maj 2014

Upcykling- butelka plastikowa

Oczarował mnie upcykling butelki po płynie do prania jaki znalazłam na pinterescie Przeczytaj całą notkę »
Piwo kalorie 03 Marzec 2014

Piwo kalorie

Odchudza się co druga napotkana przeze mnie kobieta. Jednak chociaż trzymamy się rygorystycznie diet cud, to w weekend lub po ciężkim dniu pracy ulegamy pokusie i sięgamy po jeden z najstarszych napojów świata... piwo! Tak, tak niegroźne piwko to bomba kaloryczna. Ile kalorii ma piwo?Otóż ilość kalorii zależy od rodzaju piwa. Piwo jasne kaloriepiwo TYSKIE jasne pełne to 320 kcal puszka 0,5lpiwo PAULANER jasne pełne ok. 142 kcal... Przeczytaj całą notkę »
Liczymy kalorie 03 Marzec 2014

Liczymy kalorie

Kiedyś śmiałam się z liczenia kalorii i innych tego wynalazków. Jednak jeśli chcę zajść kolejny raz w ciążę to koniecznie muszę schudnąć, żeby znów przytyć... Mężczyźni nie doszukają się zapewne logiki, ale matki zapewne zrozumieją o co mi chodzi ;D Tkanka tłuszczowa powstaje w wyniku nadwyżek kalorii dostarczanych naszemu organizmowi. Te nadwyżki kumulują się w biodrach, brzuchu, piersiach czy ramionach. Chcę tego uniknąć,... Przeczytaj całą notkę »
Dietetyczny obiad ryba z mango 29 Styczeń 2014

Dietetyczny obiad ryba z mango

Jestem na diecie od poniedziałku. Staram się nie przekraczać 1500 kcal, skakać na skakance 300 razy dziennie i wytrzymać 2 treningi z ewą chodakowską na youtoubie. Dziś na obiad jem filet z pstrąga zrobiony na parze z mango i szpinakiemMam nadzieję, że smakuje tak samo dobrze jak wygląda:D ... Przeczytaj całą notkę »