Ekorodzice

Relacja z targów Natura Food 2011

Autor: Jolanta Walczyk 2011.10.17, 12:26

Podczas trzech targowych dni tereny przy ul. Stefanowskiego zgromadziły niemal wszystkie liczące się podmioty na rynku: od producentów i  gospodarstw ekologicznych po sklepy, hurtownie i przedstawicieli najważniejszych organizacji branżowych. Łódzkie targi  naturalnej żywności NATURA FOOD to najważniejsza impreza branży produktów tradycyjnych i ekologicznych w Polsce. A skoro najważniejsza – nie mogło nas na niej zabraknąć.

Podczas trzydniowych targów nie zabrakło atrakcji zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających. Ciężko było znaleźć czas, żeby skorzystać ze wszystkich atrakcji targów. Eko Jeż choć nie próżnował, ledwo zdążył wybrać dziesięć produktów godnych uwagi. Konkurencja była olbrzymia, więc i decyzje powstawały w bólach. Na kolejnych stronach przedstawiamy perełki IV edycji Natura Food 2011 według naszej redakcji...Tagi: food   natura   naturalnej   targi   żywności  


Komentarzy: 5
{opis}
24.10.2011 15:18 - justa75
Tak Pukka jest już w Polsce:) Można ją już kupić w Warszawie w sklepie Zielonym Żuczku albo np. w sklepie internetowym www.natural4you.pl .
{opis}
18.10.2011 17:30 - mama_Igorka
A ja na targach byłam i zakupy zrobiłam!!! Wreszcie się cieszę, że mieszkam w centrum Polski, bo zazwyczaj u nas nic się nie dzieje i tylko zazdroszczę... Otóż olej z czarnuszki na targach chyba coś ok. 26zl taki mały kosztował, czekolada z manufaktury 15zł, a dżem nie zwróciłam uwagi;/ Nie wiem jak chodziłam, że to przegapiałam... za to udało mi się nabyć 10l tego soku jabłkowego co zwyciężył i jestem zachwycona. Najlepsze, że oni przyjeżdżają i tłoczą sok też z czyiś jabłek. jak przetestujemy tą opcje to dam znać!
{opis}
18.10.2011 17:18 - superbabcia
PUKKA jest dostępna w Polsce?
{opis}
18.10.2011 14:04 - wielodzietna
Ja też jestem zwolenniczką oleju z czarnuszki! Dodaje go do wszystkich zup i sałatek zamiast soli. jakby ktoś nie wiedział czym jest czarnuszka: To jednoroczna roślina, pochodzącą z południowo-zachodniej Azji, której nasiona, z uwagi na zawartość w znaczących ilościach wielu cennych aktywnych substancji (ok. 100 różnych), są wykorzystywane w kosmetyce i fitoterapii oraz jako przyprawa.
{opis}
18.10.2011 14:01 - zeberka
Czy te produkty można gdzieś realnie dostać, czy tylko na targach? W jakich są cenach? Szczególnie zaintrygowały mnie zimnotłoczone oleje i dzemy słodzone cukrem z brzozy...