Ekorodzice

Wyniki wyszukiwania:

Ozdoby na wielkanoc – świecące wydmuszki

Ozdoby na wielkanoc – świecące wydmuszki

Kto powiedział, że ozdoby wielkanocne trzeba zawsze przygotowywać tylko z mamą? Świetlna dekoracja z wydmuszek to dopiero będzie dekoracja. Czas zaangażować tatusiów do pomocy!  więcej »
Zając z siana

Zając z siana

Wystarczy trochę siana i wyobraźni... A z suchej trawy wyczarujemy oryginalną świąteczną ozdobę. Czas na nietuzinkowego zająca wielkanocnego! więcej »
Dekoracje z rzeżuchy

Dekoracje z rzeżuchy

Rzeżucha w skorupkach po jajkach to prosta w wykonaniu dekoracja wielkanocna. Pasuje idealnie do pokoju dziecięcego, jak i na stół wielkanocny. więcej »
Ozdoby z balonów

Ozdoby z balonów

Ozdoby z balonów na Święta? Dlaczego nie! Przed Wami balonikowa rodzinka w postaci kokoszki i kurczaczków. Ozdoby mogą posłużyć zarówno jako dekoracja pokoju dziecięcego, jak również jako przyjazne stworki do zabawy dla... więcej »
Pisanki decoupage

Pisanki decoupage

Romantyczne, delikatne, trochę staroświeckie. Podstawowe decoupage nie jest tak trudne jak się powszechnie uważa. Wystarczy klej, serwetki i jajka. Pisanki decoupage to dekoracja na lata. Kolorystykę i wzór można dopasować do... więcej »
Baranek wielkanocny z papieru

Baranek wielkanocny z papieru

Baranek wielkanocny może przybierać różne kształty - jak na przykład ten w formie sympatycznej oponki. I kto nie zgodzi się z nami, że z papieru można wyczarować cuda? więcej »
Ozdabianie jajek kaszą

Ozdabianie jajek kaszą

W sobotę wielkanocną barwimy jaja w cebuli tworząc popularne kraszanki lub malujemy je farbkami - tak powstają pisanki. Mało kto zna sposób na ozdabianie jajek kaszą. Redakcja też była mile... więcej »
Kurka wielkanocna na szydełku

Kurka wielkanocna na szydełku

Święta zbliżają się milowymi krokami, a ja znalazłam w moich starych notatkach sposób wykonania wielkanocnych kurek. Robiliśmy je na zajęciach praktyczno-technicznych w szkole. Prawie o nich zapomniałam. Miło było przenieść... więcej »
Najlepsze prezenty świąteczne
zrobione własnoręcznie np. techniką decoupage
praktyczne, takie które przydadzą się w domu, a nie będą tylko ozdobą
dobra książka - ma szanse trafić w gust każdego
karta podarunkowa
inne