Ekorodzice

Eko-sztuczki w magazynie "Organic" nr 2/2010

Autor: Redakcja EKORODZICE.PL 2010.09.20, 10:19
Już możecie czytać jesienny numer ekologicznego pisma "Organic". Znajdziecie tam jak zwykle porcję zdrowej wiedzy, m.in. artykuł naszej użytkowniczki o ekologicznych płynach do mycia naczyń nagrodzony w konkursie na Eko-sztuczki.

Co czeka na czytelników nowego numeru?

Na 154 stronach pisma przeczytacie o ekologicznym stylu życia: modzie, wychowaniu, a nawet prowadzeniu domu. Rodzinne strony zostały zapełnione przez artykuły o karmieniu piersią i zabawach fundamentalnych. Oprócz działów znanych i lubianych pojawiły się dwie nowe rubryki, które są poświęcone zagadnieniom kulturalnym oraz zwierzętom.

Nowością w magazynie jest integracja z portalem społecznościowym Facebook – czytelnicy mogą polecać artykuły swoim znajomym. Ale to nie koniec zmian. Jesienny numer „Organic” jest  bezpłatny po raz ostatni. Czytelnicy mają jednak możliwość przeczytania dwóch kolejnych numerów za darmo. Szczegóły w magazynie.


Ekorodzice.pl w magazynie "Organic" – strona 100-101
Najnowszy "Organic" jest dostępny bezpłatnie po zalogowaniu się na swoim koncie na stronie czasopisma www.organicmagazine.pl. Osoby, które założą swoje konto do końca października, otrzymają bezpłatnie kolejny numer.