Ekorodzice

Eko-sztuczki w magazynie "Organic" nr 2/2010

Autor: Redakcja EKORODZICE.PL 2010.09.20, 10:19
Już możecie czytać jesienny numer ekologicznego pisma "Organic". Znajdziecie tam jak zwykle porcję zdrowej wiedzy, m.in. artykuł naszej użytkowniczki o ekologicznych płynach do mycia naczyń nagrodzony w konkursie na Eko-sztuczki.

Co czeka na czytelników nowego numeru?

Na 154 stronach pisma przeczytacie o ekologicznym stylu życia: modzie, wychowaniu, a nawet prowadzeniu domu. Rodzinne strony zostały zapełnione przez artykuły o karmieniu piersią i zabawach fundamentalnych. Oprócz działów znanych i lubianych pojawiły się dwie nowe rubryki, które są poświęcone zagadnieniom kulturalnym oraz zwierzętom.

Nowością w magazynie jest integracja z portalem społecznościowym Facebook – czytelnicy mogą polecać artykuły swoim znajomym. Ale to nie koniec zmian. Jesienny numer „Organic” jest  bezpłatny po raz ostatni. Czytelnicy mają jednak możliwość przeczytania dwóch kolejnych numerów za darmo. Szczegóły w magazynie.


Ekorodzice.pl w magazynie "Organic" – strona 100-101




Najnowszy "Organic" jest dostępny bezpłatnie po zalogowaniu się na swoim koncie na stronie czasopisma www.organicmagazine.pl. Osoby, które założą swoje konto do końca października, otrzymają bezpłatnie kolejny numer.



Przeczytaj także:

My się zimy nie boimy - czyli jak budować odporność swojego dziecka Darmowe warsztaty żywieniowe KRAKÓW

My się zimy nie boimy - czyli jak budować odporność swojego dziecka Darmowe warsztaty żywieniowe KRAKÓW

Gorąco zapraszamy na darmowe warsztaty żywieniowe w Mistrzejowickim Klubie Rodziców. Tym razem tematem spotkań będzie wzmacnianie odporności dzieci. Ze szczególnym naciskiem na najmłodszych. ... więcej »
 Zakręcony Eko Jeż i mali „budowlańcy”

Zakręcony Eko Jeż i mali „budowlańcy”

Misja budowania Eko Jeża zakończona sukcesem! Warsztaty zorganizowane 11 czerwca przez portal Ekorodzice.pl w „akademii aktywnych i kreatywnych” w Szkole Podstawowej nr 52 na osiedlu Dywizjonu 303 przypadły dzieciakom do gustu... ... więcej »
Integracyjny piknik lotniczy na Błoniach- fotorelacja

Integracyjny piknik lotniczy na Błoniach- fotorelacja

W niedzielę 8 lipca na krakowskich Błoniach odbył się VI Integracyjny Studencki Piknik Lotniczy. Najważniejszym celem pikniku jest od lat zmiana świadomości społecznej i przekraczanie barier mentalnych dotyczących osób niepełnosprawnych.Organizatorzy... więcej »
Szafing w Kuźni 16.01.2013r.

Szafing w Kuźni 16.01.2013r.

16 stycznia już po raz dwunasty spotykamy się na Szafingu w Kuźni! Jak zawsze nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Wśród uczestników imprezy zostaną rozlosowane ekonagrody i bilety do kina Sfinks. ... więcej »
2012 TYDZIEŃ BLISKOŚCI CARRYING TRADITIONS

2012 TYDZIEŃ BLISKOŚCI CARRYING TRADITIONS

Portal Ekorodzice.pl oraz Klubu „Kuźnia” Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida zapraszają wszystkich rodziców i ich dzieci na cykl bezpłatnych warsztatów, który zostały zorganizowany z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości "W... więcej »