Ekorodzice

Jestem z wami od:2010.11.08 12:41
agata
Ostatnie logowanie: 2011.10.04 13:59
Liczba postów: 0
Moje ulubione: 0

użytkownik portalu

41 punktów
Dodaj do ulubionych »
Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

Wściekła 14 Wrzesień 2011

Wściekła

Wściekłam się. Naprawdę się wściekłam. A jak ktoś jest naprawdę wściekły to wybucha.Podobno to zdrowo. Lepiej wybuchnąć niż stłumić. Jak z kichnięciem.No i wybuchłam. Bo Dziecko nie chciało wyjść z wanny. Potem nie chciało myć zębów. Potem nie chciało myć uszu. Potem nie chciało nałożyć majtek. Potem spodni. Potem zjeść śniadania.Chciało grać w MarioKart. Tylko to chciało. A dodam, że był ranek, a rano się... Przeczytaj całą notkę »
Meduza 02 Wrzesień 2011

Meduza

Nie za często to robię, ale czasem zadaję sobie pytanie, jakim zwierzęciem bym chciała być. Na przykład żyrafą, albo delfinem, albo susłem, gazelą, kotem drapieżnym.... Ale wczoraj dotarło do mnie, że akurat najbardziej by mi odpowiadało życie meduzy. Po pierwsze pluska się w ciepłym morzu. All inclusive. Po drugie jej nie widać, więc jej wszystko jedno jak wygląda. Po trzecie, nie może więc nie musi podejmować żadnych... Przeczytaj całą notkę »
Dobra sąsiadka 30 Sierpień 2011

Dobra sąsiadka

Niedawno nauczyłam się odpuszczać. Nie mylić z popuszczać. Nie mylić z wybaczać. To jeszcze przede mną. Nauczyłam się odpuszczać sobie. Muszę wyjść do pracy. Muszę się spakować. Muszę zabrać mleczko sojowe. Muszę ubrać Dziecko i odstawić do przedszkola. Muszę przebrać Dziecko, bo znów ma mokre majty. Muszę zabrać dla Dziecka 17 zestawów ubrań na zmianę. Muszę zanieść mocz do analizy. Muszę zabrać Dziecko do lekarza.... Przeczytaj całą notkę »
Jeden z tych dni 25 Sierpień 2011

Jeden z tych dni

Dziecko w przedszkolu po dłuższej przerwie. Ja po pierwszy raz z Dzieckiem w codziennej rutynie po dłuższej przerwie. Upał, duszno. Dziecko rozebrało się do rosołu i prowadzi kopalnię odkrywkową wśród swoich zabawek, co oznacza, że już z 60m2 mam pokryte pluszakami, torami, samochodzikami, kuleczkami, kocykami itd. a poszukiwania coraz to zmieniającego się obiektu, nie mają końca. Czekając na znajomą rodzinkę aż się przygotują... Przeczytaj całą notkę »
Wakacje 22 Sierpień 2011

Wakacje

- Mamo, czy jak ten koteczek był bardzo malutki to mieszkał w twoim brzuchu?- Mamo, nie ruszaj się, to jest mój domek, a ty jesteś moim akwarium.- Nie będę chodził na jogę, bo się tam bardzo męczę.- Nie będziemy chodzić na zumbę, bo jest bardzo głośno.- Idziemy do gór, ale jestem malutkim dzidziusiem, nieś mnie na rączkach.- Jestem jeszcze za mały żeby pokonać Lord Vadera*, ale jakby mi się przyśnił to bym go bez problemu... Przeczytaj całą notkę »
Teraz to już z górki 09 Sierpień 2011

Teraz to już z górki

W ogóle to nic takiego.Dziecko wybyło na podtuczanie, zabrane z okrzykami, jakie chude, blade, sińce pod oczami. Matka wariatka kiełbaski nie daje tylko kaszę z trawą. Tylko od czego sama tak dobrze wygląda? chyba od tego winka sączonego na balkonie z sąsiadką. A skoro Dziecko wybyte, to ja smakuję nową jakość życia i spędzam niedzielę w łóżku, słuchając Zakopower (no co), guglując za książkami na kindla, jedząc czipsy (a... Przeczytaj całą notkę »