Ekorodzice

Bioblo- recenzja ekoklocków

Autor: Redakcja Ekorodzice.pl 2021.12.13, 22:05

Kto powiedział, że klocki muszą być prostymi kawałkami drewna? Bioblo są kolorowe i mają unikalną strukturę plastra miodu. Otwiera to wiele nowych możliwości: można ich używać do puszczania baniek, tworzenia kolorowych wzorów i unikalnych przestrzennych obrazów. A jeśli ułożymy je wokół lampy lub latarki, otrzymamy niesamowite kolory i efekty świetlne! 

KILKA INFORMACJI O PRODUKCIE:

CENA: ok 170-205zł 

ILOŚĆ: 120 sztuk 

 PRODUCENT: Piątnik 


 PLUSY:

  • Klocki są ekologiczne i nietoksyczne w 50% zrobione z drewna, wolne od plastyfikatorów, PCV i BPA  Mogą bawić się nimi nawet roczne dzieci: gryźć, ciamkać i nie zachorują od toksycznych lakierów. Mamy w domu dwójke maluchów Starsze dziecko układa z nich budowle wszelakie, młodsze używa ich jako gryzaka. Zarówno synek jak i córeczka jest zadowolona z posiadania takich ciekawych klocków!
  • Można je myć w wodzie z mydłem i nie tracą swoich kolorów, nie puszczaja farby itp. 
  • Przy użyciu klocków BIOBLO można puszczać bańki mydlane ! Tak, tak bańki mydlane :D Sprawdziliśmy wychodzi ich całkiem dużo. To zasługa oryginalnego kształtu klocków, w wyglądzie przypominają plaster miodu.
  • Ułożone wokół lampy lub latarki, otrzymamy niesamowite kolory i efekty świetlne!
  • Klocki stymulują wyobraźnię, koncentrację, koordynację. Można z nich łatwo zbudować proste budowle. Dla starszych dzieci i dorosłych producent załączył książeczkę z przykładowymi bardziej skomplikowanymi wzorami.
  • Doskonałe do wykorzystania do pracy w grupie. Planuję podpowiedzieć naszej przedszkolance, aby zakupiła większą ilosc klocków do naszego Przedszkola, bo widze jak reaguja na klocki koledzy Jasia jak do nas przychodzą. Dzieci nie ma:D


MINUSY:

  •  Cena klocków jest dość wysoka, ale są warte swojej ceny. To toszkę jak z klockami lego- tanie nie są, ale służą przez lata. Innych słabych stron nie odkryliśmy do tej pory, a są z nami 2 miesiące. Gorąco polecam zakup klocków. Czas pisać list do Mikołaja!

Na powyższym zdjęciu twórcy klocków z Niemiec

FILMIK: https://www.youtube.com/watch?v=lfxJW4ovuqA&feature=youtu.beTagi: ekoklocki   plaster miodu   bioblo  

Przeczytaj także:

RAW słodkie zawijasy o smaku imbirowo-cytrynowym

RAW słodkie zawijasy o smaku imbirowo-cytrynowym

Słodkie zawijasy są wytworzone w oparciu o filozofię RAW, do ich produkcji stosuje się jedynie bardzo niskie temperatury, nigdy nie przekraczają one 42 stopni Celsjusza, tym samym gwarantują niezmącony pakiet witamin, minerałów, enzymów... więcej »
Ekologiczny Żywy Krem Raw Gaia z konopiami

Ekologiczny Żywy Krem Raw Gaia z konopiami

Żywy krem z konopi to jeden z kosmetyków z serii Raw Gaia. W przeciwieństwie do szkodliwych substancji chemicznych znajdujacych się w kremach czy balsamach powszechnie dostępnych na rynku, żywe i ekologiczne kosmetyki z tej serii skutecznie... więcej »
Krem do zębów sensitiv Logona

Krem do zębów sensitiv Logona

Krem sensitiv przeznaczony jest do delikatnego mycia i pielęgnacji zębów z nadwrażliwością. Mineralna substancja czynna – chlorek potasu buduje na nich „płaszcz ochronny”, przez co uczucie nadwrażliwości jest redukowane. Delikatne substancje... więcej »
Płyn do mycia naczyń Dishmate Almond

Płyn do mycia naczyń Dishmate Almond

Migdały, to nie tylko bogata w wapń i ekskluzywna przekąska dla gości, ale też doskonały półprodukt do produkcji płynu do naczyń, wytworzony wyłącznie z najwyższej jakości, roślinnych składników... Nie wierzycie? Sprawdźcie... więcej »
Ekologiczne podpaski Organyc na dzień

Ekologiczne podpaski Organyc na dzień

Dla kobiet, które podczas „trudnych” dni sięgają po tradycyjne środki, mamy ekologiczną alternatywę: jednorazowe biodegradowalne podpaski Organyc, które na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od tradycyjnych podpasek. W rzeczywistości... więcej »


Quizy

1001 pytań i odpowiedzi na kazdy temat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj tutaj.

 

 

Zobacz wszystkie »